War Thunder'de daha iyi uçaklar nasıl açılır?

pizzamakolali

Decapat
Daha fazla  
Kankalar bende kötü uçaklar açık araştırma konusu falan pek anlamadım mesela videoda A-10 görmüştüm bunları açmak için neler yapmam lazım?

Oyuna para vererek yada hayatını o oyuna bağlayarak uçak açabilirsiniz oyun ücretsiz olsada maksadı senden para kopartmak.

Kankalar bende kötü uçaklar açık araştırma konusu falan pek anlamadım mesela videoda A-10 görmüştüm bunları açmak için neler yapmam lazım?

Uzun süreler oynaman gerekiyor bende yeni çözdüm olayı mesela kademeler var rank atladkca daha iyi uçaklar veriyor sana tavsiyem yer hedeflerinden ziyade uçak düşürmeye çalış 2-3 uçak düşürsen hızlı hızlı açarsn az ilerleyince kolaylaşıyor oyun zaten.

Oyunla ilgili benimde fazla bilgim yok bende yeniyim çözebildiğim kadarıyla anlatacağım

Şimdi oyunda ülkeler var Almanya sscb usa gibi vs ülkelerinde kendi araştırma ağaçları var, uçaklarda kendi aralarında bombardıman avcı vs diye ayrılıyor dediğin uçak a10 da USA in VI rankında açılan bir uçak sanırsam şimdi USA in araştırma ağacından ilerlemek istiyorsan USA uçaklarını savaşta kullanman lazım her oynadığın oyundan araştırma puanı kazanırsın onunlada araştırma ağacından o ülkenin tek tek uçaklarını açabilirsin.
Ayrıyetten uçakların bir de kendi içinde geliştirmek için olan araştırmaları vardır silahları güçlendirme gövdeyi güçlendirme gibi o puanlarıda maçta o uçakla oynama puanına göre alırsın.
Not: Bir üst seviye uçakları açmak için bazen olduğun seviyeden birden daha fazla uçak araştırman gerekir örneğin level 1 de 2 uçağın var ancak level 2 uçakların bazılarını açmak için level 1 den 3 uçak daha araştırman gerekiyor gibi

Hızlı uçak kasmak istiyorsanda benim önerim uçak puanını 1.3 den yukarıya çıkarma seviye 1 den 4 5 tane uçak alıp hepsine mürettabatını koy ondan sonra öyle savaşa gir ben seviye 3 uçak araştırsam bile seviye 1 uçakla oynadığım için karşıyada yeni başlayan seviye 1 uçak sahipleri geliyor öylelikle kolayca milleti öldürüp 1. Olabiliyorsun takımda birde seviye 1 uçakların dönüş süreleri çok hoşuma gittiği için dog fight daha fazla zevk veriyor.

Daha iyi bilen arkadaşlar illaki vardır ben sadece oyunda biraz geliştikten sonra kendimce belirlediğim taktiklerimi sundum umarım yardımcı olmuşumdur.

Yeni konular

Geri
Yukarı