War Thunders'taki satın alım öğeleri nedir?

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
Her oyun sonu bir ödeme yapıyorum. Bu şey nedir? Ne ile ödediğimi bilmiyorum ve ne kadar bu şeye sahip olduğumu da. Oyuna yeni başladım. Aydınlatır mısınız? Fotoğrafı aşağıda.

A874EA38-57D3-4624-BE42-D4B9DC40B01A.jpeg

Araştırmalar. Oyun sonunda araştırma puanı kazanırsınız. Bu araştırma puanları ikiye ayrılır, kullanılan araç için kazanılan puanlar ve açılacak sonraki araç için kazanılan puanlar. Kullanılan araçtaki modifikasyonlar (motor geliştirmesi, taret dönüş hızı, mürettebat yenileme, yangın kiti vs.) için araştırma puanı gereklidir. Örneğin tamir kiti mevcutsa tank vurulduğunda arızalanan parçayı onarırsınız. Bu puanlarla da bahsettiğim modifikasyonları alırsınız.

Diğeri ise araç puanı. O da araştırdığınız araç ne ise onun için kazandığınız puanlar.

Her maç başına bir araştırma puanı kazanıyorsunuz. Araç başına geliştirmeleri açmak için kullanılıyor. Maç sonu size neye dağıtacağını soruyor. İsterseniz otomatik isterseniz de kendi elinizle seçebiliyorsunuz.

Mavi ampul işaretine Araştırma puanı deniliyor.
Her oyun bitiminde size araştırma puanı gelir, araç ve araç parçalarını araştırarak kilidini açarsınız.
Araştırdığınız araç parçalarını ve araçları da oyun içi para (gümüş aslan) ile satın alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı