Warband askerlerim öldü

caneris

Picopat
Daha fazla  
Konu dışı fakat yazmak istedim,
Oyun oynarken bazen ciddiye aldigim oluyor.

Bir anım: 6 sene evvel uzay oyunu oynarken.
Gündüz işe gittiğimde ablalar ne oldu moralin bozuk diyordu.
Gemimi vurdular motor parcalandi silahim az demistim.
Kahkaha atmislardi ben mutsuzdum ;)
Benim gibi takıntılı var mi? Bilmem.

Şu an haydut esir aldi ve askerlerim öldü,
Kiz karakter açmıştım ciplak kaldi.

Aklima fesat seyler gelmiyor ama neyse.
Oyun biraz karmasik bol sans.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de buna benzer anılarım var.

Oyunu ilk oynayışımda kötü sonla bitirmiştim ve Ciri ölmüştü/kaybolmuştu, ve yanlışlıkla hiçbir karakterle romantizm (Evet, yanlışlıkla) romantizim yapamadığım için üzülmüştüm.
Yan görevde bir hayalete güvenmiştim, bilen bilir altına eden bir asker vardı o görevde. Hayalet askeri öldürünce ve benle safsın diye dalga geçince gerçek hayatta ciddi manada üzerime alınmıştım ve üzülmüştüm.
Serinin hangi oyunu olduğunu unuttum, sondaki kötü adamı serbest bıraktım ve o da Wood'u öldürünce birkaç gün boyunca üzülmüştüm.

Benim de buna benzer anılarım var.

Oyunu ilk oynayışımda kötü sonla bitirmiştim ve Ciri ölmüştü/kaybolmuştu, ve yanlışlıkla hiçbir karakterle romantizm (Evet, yanlışlıkla) romantizim yapamadığım için üzülmüştüm.
Yan görevde bir hayalete güvenmiştim, bilen bilir altına eden bir asker vardı o görevde. Hayalet askeri öldürünce ve benle safsın diye dalga geçince gerçek hayatta ciddi manada üzerime alınmıştım ve üzülmüştüm.
Serinin hangi oyunu olduğunu unuttum, sondaki kötü adamı serbest bıraktım ve o da Wood'u öldürünce birkaç gün boyunca üzülmüştüm.
Witcher 3 kötü olmuş hocam. Ona bende üzülürdüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı