Warband Gelişme

• Konuyu başlatan ddr1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 2B

ddr1

Hectopat
Yer
İstanbul
1 yıldır Warband oynuyorum. Ama hiçbir zaman gelişemiyorum. Bana biraz taktik verebilir misiniz? Hangi krallıklar daha iyidir. Mesela Kergitleri seçince hep haydutlar oluyor. Svadyayı seçip sonradan Kergit olmayı denesemde olamadım. Dediğim gibi bana bir taktik verebilir misiniz?

1 yıldır Warband oynuyorum. Ama hiçbir zaman gelişemiyorum. Bana biraz taktik verebilir misiniz? Hangi krallıklar daha iyidir. Mesela kergitleri seçince hep haydutlar oluyor. Svadyayı seçip sonradan kergit olmayı denesemde olamadım. Dediğim gibi bana bir taktik verebilir misiniz?

Taktik maktik yok bam bam bam.

1 yıldır Warband oynuyorum. Ama hiçbir zaman gelişemiyorum. Bana biraz taktik verebilir misiniz? Hangi krallıklar daha iyidir. Mesela Kergitleri seçince hep haydutlar oluyor. Svadyayı seçip sonradan Kergit olmayı denesemde olamadım. Dediğim gibi bana bir taktik verebilir misiniz?
Kergit savaşları zor oluyor tavsiyem Kergit hariç herhangi bir krallıkla oynaman. Ordunu yeterince güçlendirdikten sonra Kergitlerle savaşabilirsin ama koltuklanmış kargı vuruşu yediğin an ölme imkanın var yine.

Kergitler ile yakın olmak istiyorsanız kergitlerin savaştığı devletlere savaş ilan edin. Köy yağmalayarak gelir elde edin sonrada bir lorda derebeyi olun.

ilk başta turnuvalarda para ve ünvan kazanabilirsin, daha sonra krallar seni derebeyi yapmak için can atacaklardır. Tavsiyem Nord'dan başlaman savaşa katıl asker eğit ve çevresi geniş olan biriyle evlenmeye çalış. Daha sonra nord'dan ayrılıp kendi krallığınıda kurabilirsin, nordun başınada geçebilirsin. Iyi savaşlar asker!

Nord başlayabilirsin. Başlangıçta nord ile sarranid savaşta değil bildiğim kadarıyla. Nord'da kendini geliştirip svadya köylerini ve kervanlarını yağmalarsan kergitle ilişkin artar. Sonrasında geçmen kolaylaşır.

Hangi krallığı seçersen seç bölgede her zaman için çapulcu/haydut gibi minor düşmanlar olur.Gelişmek için en iyisi ticaret. Bu arada Kergit coğrafyasından dolayı en zor 2 ülkeden biridir. Nord Krallığı ile oynayın.

Bu arada niyeyse son 1 haftadır çok fazla Warband konusu açılmaya başlandı 🤔

Ymira, Jeremus gibi yoldaşları sana destek toplamak için haftalarca uzaklara gönderirsen kendine aldığın toprakları tutman için gerekli soyluluğa ulaşabilirsin, 1-2 köyden fazlasını istediğin zaman kral san vermezse veya kendi krallığını kurduğunda kendine aldığında diğer krallıklar savaş açar/barış yapmazsa bu dediğimi yapmamışsın demektir.

valla bence en iyi asker kergit kargıcıları, kaç milyon tane kralla savaştım hepsini dümdüz ediyom 100 kişiye karşı 50 kargıcım varsa ve karşı çoğu piyade veya okçu falansa en çok 4 5 ölü yaralı çıkar bence kergit kargıcılarının counterı süvari klasından birşey olabilir onun dışındaki klaslarda yoktur, ama kale kuşatmalarında biraz güçsüz olabilirler. birde kargıcıları yetiştirmek gayet kolay. kale şehir kuşatmalarında bence nordlular en güçlüsü vaegir piyadeleride bence gayet efektif, defans için vaegir okçusu veya rodok arbaletçisi + rodok çavuşları veya svadya piyadeleri, eğer ki okçu ağırlıklı ordun varsa kergit & sarranidlilere bulaşmamanı öneririm okçular piyadelere karşı daha efektiftir çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı