Warband mi Bannerlord mu?

Genel olarak herkes indirime düşmesini bir arkadaşımızda aynı anda almamı söylüyor iyice bir karara varıp öyle bir sonuç alacağım yaptığım şeye göre bilgilendiririm teşekkürler herkese hocam iyi akşamlar.
Warband'e o kadar verilmez Bannerlord'a da değmez bence çünkü oyunun mekaniklerinde ahım şahım bir değişiklik yok. Evet oyuncular bu mekanikleri seviyorlar ancak azıcık el atsalardı alınırdı. Bildiğin grafikleri gelişmiş Warband Bannerlord.

Warband'e o kadar verilmez Bannerlord'a da değmez bence çünkü oyunun mekaniklerinde ahım şahım bir değişiklik yok. Evet oyuncular bu mekanikleri seviyorlar ancak azıcık el atsalardı alınırdı. Bildiğin grafikleri gelişmiş Warband bannh.

Hocam 2'sinden birini almam gerekirse o zaman Warband almam mantıklı mı?

bannerlord oynuyorum yaklaşık 8 gün oynama var epic de sistemin güzel olursa çok iyi bir oyun kalitesinden ödün vermez ama şu an betada yaklaşık 1 yıldır sürekli yeni güncelleme geliyor eski kastığın evren yeni güncellemenin üzerine yazılmıyor yeni güncelleme ile oynuycaksan baştan yeni bir evren başlatmalısın ve 8 gün sonra sıkmaya başladı (192 saat) diyebilirim 6 aydır oynamıyorum beta sürümü bitip normal olarak başlarsa tekrar oynarım warband de aynı şekilde sadece kalite ve çeşitlilik farkı var sistemini bilmiyorum ama sağlamsa toplu paketi al derim warband oynarsın betadan çıkınca bannerlordu da oynarsın bu arada warband ı bitirip bannera başlayınca sıkma olmadı bende aynı warbandı ilk defa oynuyormuşum gibi bannerıda aynı şekilde oynadım

bannerlord oynuyorum yaklaşık 8 gün oynama var epic de sistemin güzel olursa çok iyi bir oyun kalitesinden ödün vermez ama şu an betada yaklaşık 1 yıldır sürekli yeni güncelleme geliyor eski kastığın evren yeni güncellemenin üzerine yazılmıyor yeni güncelleme ile oynuycaksan baştan yeni bir evren başlatmalısın ve 8 gün sonra sıkmaya başladı (192 saat) diyebilirim 6 aydır oynamıyorum beta sürümü bitip normal olarak başlarsa tekrar oynarım warband de aynı şekilde sadece kalite ve çeşitlilik farkı var sistemini bilmiyorum ama sağlamsa toplu paketi al derim warband oynarsın betadan çıkınca bannerlordu da oynarsın bu arada warband ı bitirip bannera başlayınca sıkma olmadı bende aynı warbandı ilk defa oynuyormuşum gibi bannerıda aynı şekilde oynadım
Teşekkürler hocam fikriniz için.

bu arada epicden almamın sebebi 60 liralık kupon vardı bannerlord 90 liraya gelmişti yoksa steamde 3 seferdir 130 liranın altına inmiyor hep %10 indirim geliyor 3 indirimden beri warband ile alırsanda 160 150 civarı bir fiyat çıkıyor ama ben kuponla beraber 90 liraya epic den bannerlord 20 lirayada steamden warband aldım

Tamam hocam bir bakarım teşekkürler.

Ne kadar düşebilir ki hocam?

Hocam ben seriye biraz göz attım hoşuma gitmedi sadece Warband ne kadar düşebilir indirimde.
daha 1 yıllık oyun olduğu için banner %10 dan fazla düşmez warband tek alırsan 10 lira altı bazı indirimlerde olur ama her indirimde olmaz geçen inidirimde 17 lira falan olması alzımdı dlc leride benim pek hoşuma gitmedi doğrusu youtube dan dlc inceleme videolarını izleyip karar vermeni öneririm

Yeni konular

Geri
Yukarı