Warband native modu yanlışlıkla kalıcı olarak silindi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Saçma. Sadece Single'sini oynadığım için o kadar para vermek istemedim. Demek ki yardıma ihtiyacı olanlara değil, oyunu korsan olmayanlara yardım ediyorsunuz.

Asıl sizin dedikleriniz saçma. İndirimde 10 liradan daha ucuza geliyor ayrıca oynadıktan sonra tek oyunculu ya da çok oyunculu ne fark eder?

Saçma. Sadece singlesini oynadığım için o kadar para vermek istemedim. Demek ki yardıma ihtiyacı olanlara değil, oyunu korsan olmayanlara yardım ediyorsunuz.

Kotalı ethernet kullanıyorum. Sil yüklemek baya zararlı olur bana bir dosya için.
Benim yaptığım bir seçim değil bu.
Anlayış gösterin, rica ediyorum.

Benim yaptığım bir seçim değil bu.
Anlayış gösterin, rica ediyorum.

Burdan demosunu indirin. Discord verir misiniz ben size oradan yardımcı olurum :D

Söylediğinde mantık arar mısın?
Sana kopyasını atsak bile hesaba girmeden oyuna giremezsin.
Korsan mı oyun?
Hesaba girmeden oyuna girilebilir bu arada bu yanlış anlamayı düzeltelim. Steam açık olmadan direkt oyun dosyalarından oyuna giriş yapılabiliyor. Offline mod gibi ama Steam çalışmıyor.

Saçma. Sadece singlesini oynadığım için o kadar para vermek istemedim. Demek ki yardıma ihtiyacı olanlara değil, oyunu korsan olmayanlara yardım ediyorsunuz.
Yardıma ihtiyacı olan herkese elimizden ve bilgimiz dahilinde yardımcı oluyoruz ancak bu forumun uymamız gereken kuralları var. İlk konunuz olsa yardımcı olabilirdik ancak ilk konunuz dahi değil. Bu nedenle daha fazla ısrar etmeye gerek yok gibi.

Ekran Görüntüsü - 2021-05-18 11-03-27.png

Hesaba girmeden oyuna girilebilir bu arada bu yanlış anlamayı düzeltelim. Steam açık olmadan direkt oyun dosyalarından oyuna giriş yapılabiliyor. Offline mod gibi ama Steam çalışmıyor.
.exe dosyasını başlattığınızda otomatik olarak Steam'e yönlendirir, neyden bahsediyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı