Warband Rodoklardan kale alma

ekstremum nokta

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi, bu legolaslardan kale/şehir nasıl alırım? Diğerlerinden alırken zorlanmıyorum ama rodoklar dağıtıyor benim birliği.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bol bol nord piyadesi ve vaegir okçusu kullanabilirsin. Vaegir atlıları kalkan kullanmıyor. İyi bir seçim olmaz. Vaegir okçusu olmaz dersen de sarranid keskin nişancısı kullan. Kergitler'den asker kullanma.

Rodoklar mızrak kullandığı için adamları surlara çıkmadan biçerler 3 farklı birlik kullanın 1. Ağır zırhlı çavuşlar 2. Rodok keskin nişancısı 3. Hızlı,Kalkanlı ve güçlü birlikler (Nord askerleri bu konuda iyiler çünkü piyadeler cida atıyor ve arka saflardaki okçuları indirmende işe yarar.(5 tane zırhlı birliklerin arkasından gönder.))Kale kuşatma konusunda en etkili birlik Nordlar ve kale koruma konusunda en etkili birlik rodoklar. İyi kuşatmalar.;)

Şu an Sarranid olarak oynuyorum ve 3 kalem var. Daha önceden topladığım 3 kalede toplam en az 200 Nord kahramanı ve en az 300 Rodok keskin nişancısı var fakat Almerra kalesinde merdiven vb. yok direk kapıdan giriyoruz ve 3 yandan da okçular ve mızrakçılarla indiriyorlar beni. Çok sinir oldum.

Nord kahramanı ve Sarranid okçuları ile saldır. Rodok keskin nişancılarını birliğine alırsan moralleri etkiler savaş halinde olduğun için. Sarranid okçularını keskin nişancıya kadar yetiştir.

Nord kahramanı ve Sarranid okçuları ile saldır. Rodok keskin nişancılarını birliğine alırsan moralleri etkiler savaş halinde olduğun için. Sarranid okçularını keskin nişancıya kadar yetiştir.
Doğru diyorsunuz hocam. 3-5 kişi de terk etmişti zaten orduyu. Oyuna girdiğimde tekrar kuşatıcam bakalım yine mi hüsran.
Kaleyi zar zor aldım. Ter akıtarak aldım. Ondan sonra Kral Graveth arkasında 900 askerle gelmiş, konuşuyor. Ctrl alt f4 metodu ile hallettim hepsini :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı