Çözüldü Warband'da "kod yürütülmesi devam edilemiyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

slymnxqr

Femtopat
Daha fazla  
"Kod yürütülmesi devam edemiyor çünkü steam_api.dll bulunamadı. Programı yeniden yükletmek sorunu çözebilir."
Böyle bir hata aldım ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ben de onu dedim zaten :) steam_api.dll önemli bir dosya oyunlar için. Geri getirebiliyorsanız oyunun bin klasörüne falan atmayı deneyebilirsiniz (internetten indirmete çalışmayın bu dosyayı). Olmazsa dediğim gibi yeniden kurulum yapacaksınız.
"Kod yürütülmesi devam edemiyor çünkü steam_api.dll bulunamadı. Programı yeniden yükletmek sorunu çözebilir."
Böyle bir hata aldım ne yapmalıyım?

Oyunu Steam'den aldıysanız
Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Steam'i başlatın.
Bir oyuna kütüphanenizden sağ tıklayın veya oyunun kütüphane sayfasında sağ tarafta bulunan dişli simgesine tıklayın.
Açılır menüdeyken özellikler... Seçeneğini seçin.
Yerel dosyalar sekmesine gidin ve oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula... Butonuna basın.

nasıl yapacağımı bilmiyorum
oyunun dosyalarını doğrula

Oyunu Steam'den aldıysanız
Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Steam'i başlatın.
Bir oyuna kütüphanenizden sağ tıklayın veya oyunun kütüphane sayfasında sağ tarafta bulunan dişli simgesine tıklayın.
Açılır menüdeyken özellikler... Seçeneğini seçin.
Yerel dosyalar sekmesine gidin ve oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula... Butonuna basın.
hayır sorunda orda oyunu steamden yükletmedim

Oyun korsan olduğu için yaşıyorsunuz bu sorunu. İlk korsan konunuz olduğu için destek verebiliriz.

AV silmiştir muhtemelen. Oyunu kaldırın, kalıntılarını da silin. Sonra sistemdeki her türlü korumayı devre dışı bırakıp tekrar kurun oyunu. Başka yerden indirmeyi de deneyebilirsiniz, daha sağlam olur.

Tabii en iyisi (ve bu sorunu yaşamayacağınızın garantisi) oyunu orijinal edinmek:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı