Warband'da nasıl vergi artırılır?

Daha fazla  
Arkadaşlar kale ve köy kuşatdım ama vergi 300-400 geliyor, nasıl artırırım?

Mod: Diplomacy 4 Litdum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer köyünüz uzun süre boyunca yağmalanmadıysa ve köyün lideri ile aranız iyiyse köyün refah düzeyi kısa süre sonra artar, bu da size gelen vergiyi artıracaktır.

Normal native versiyonda muhasebeci ile konuşuyorsunuz.Sarayınızda bulunuyor.
Native versiyonda muhasebeci diye birisi yok ve saraydaki kişinin köyün refah düzeyine etkisi yok. Native versiyonda yapılması gerekenleri yukarıya yazdım.

Hayır gelmez Warband'da köyleri geliştirmek işkence ve geliştirdiğine değmiyor. Kale fethetmeye çalış.

Düşünücegim.

Şu an sadece Svadya ile savaştayım.

Kale fetihi için hangi askerler iyidir hocam? Ben rodok okçu, kerğit karğıcısı ile basmıştım, ama kergitler parayı yediği için dağıtıp, kaleye nord askerleri dizdim.

Düşünücegim.

Şu an sadece Svadya ile savaştayım.

Kale fetihi için hangi askerler iyidir hocam? Ben rodok okçu, kerğit karğıcısı ile basmıştım, ama kergitler parayı yediği için dağıtıp, kaleye nord askerleri dizdim.

Veagir ve Nordlar kale savaşları için çok iyi.

Hangisi okçu olmalı?

Hocam herşey için teşekkür ederim. O Sancar Han denilen şahıs için haydutlarla sürünüceğime, kendi onurumla sürünürüm daha iyi. Yine teşekkürler!

Hocam birde vergi kaybını azaltmak için yoldaşlar arıyorum. Hangi şehirlerin hanlarında bulabilirim?

Son düzenleme:
Hangisi okçu olmalı?

Hocam herşey için teşekkür ederim. O Sancar Han denilen şahıs için haydutlarla sürünüceğime, kendi onurumla sürünürüm daha iyi. Yine teşekkürler!

Hocam birde vergi kaybını azaltmak için yoldaşlar arıyorum. Hangi şehirlerin hanlarında bulabilirim?
Yoldaşları herhangi bir şehrin hanında bulabilirsin. Genel olarak bulundukları bir han yok.

Hocam köyün sahibi'de benim. Yağmalandı ama bir sonrakide korursam 2k felan gelirmi en azindan.
Eğer köy cephe konumundaysa korumakla hiç uğraşma çünkü sen sefere çıktığında mutlaka birisi gelir yağmalar.

Köy içerideyse bir nebze korunabilir. Bir de köylerden o kadar fazla vergi alamazsın. Çok çok nadir yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı