Warband'da oyun birden bozuldu

Zatı Muhterem

Hectopat
Daha fazla  
Warband'da versiyon 1.174'te native olarak oynuyordum. Ne güzel 600 civarı nam yapmıştım. En önemlisi de yaklaşık 10-12 civarı şehirden dükkan almıştım geliri 500-600 dinar olan kadife atölyelerini.

Şöyle anlatayım: Ben derebey iken bir kaleyi fethettim. Sonra vaegirler geldi kalemi kuşattı. Nord krallığı'ndan kimse gelmedi yardıma tek kalınca esir düştüm. Serbest bıraktılar sonra tek başınayken yine esir düştüm. Serbet kaldım geri kendime ait köye gittim. Haftalık bütçeye bir baktım hiçbir dükkandan gelir gelmiyor eksiye düşüyorum. Şehirlere gittim dükkan görevlisinin ismi çok değişik. Acaba depoda mıdır diye kontrol ettim. Bir tane kıyafet ve çizmenin dışında bir şey yoktu.
Save dosyasını kaydettim, oyunu tamamen kaldırdım. Tekrardan kurdum Save dosyasını koydum. Bu kez yiyeceğim bitince erzak tüccarına tıkladım hiç yiyecek yok. Köylerde de aynı şekilde yiyecek yok. Çok şanssızım gerçekten ya. O kadar saat emeğim çöp oldu sinirlendim sildim kayıt dosyasını. Bir daha Warband oynamam emeğim mahvoldu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı