Çözüldü Warband'de Lonca Beyinden alınan görevin başarısız olması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Enomann

Decapat
Yer
Gondor
Bi' şehirdeki Lonca Beyinden görev almıştım. Görev başka bir şehre sığır götürmekti. Ben de nereye götüreceğim diye bakarken bi' 10-15 dakika oyalandım. Sonra oyunu kaydet ve çık diyerek kapadım. Sonra oyuna girince hemen görevi yapmaya başladım. 1-2 dakika falan geçti ve görev başarısız dedi. Lonca Başkanının yanına gidince bana 1000 dinar borç kilitledi. Bir de faiz var borcum, yüzer yüzer artıyor. Ne yapayım, borcumu ödeyeyim mi? Ödemezsem sıkıntı çıkar mı (adam yapmadığım göreve 650 dinar veriyordu belki yine öyle görevler olabilir)?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Warband'da hiç borçlanmadım. Ancak WFAS'da borçlanırsan ve ödemeyi geciktirirsen şehre girmeni yasaklıyorlardı. Girersen karşına asker çıkıyordu.

O şehirle çok işim olmaz, geçerken uğrayıp görev almıştım dersen ödeme bir şey olmaz.
Warband'da hiç borçlanmadım. Ancak WFAS'da borçlanırsan ve ödemeyi geciktirirsen şehre girmeni yasaklıyorlardı. Girersen karşına asker çıkıyordu.

O şehirle çok işim olmaz, geçerken uğrayıp görev almıştım dersen ödeme bir şey olmaz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı