Warband'de Şehir ele geçirilirse aldığımız yerlere ne olur?

Ahmet Burçak

Hectopat
Katılım
27 Temmuz 2019
Mesajlar
1.214
Çözümler
2
Mount and Blade: Warband'de Reyvadin Şehrinde bir demirci açtım, envanterime sığmayan ve gelecekte kullanma ihtimalim olan eşyaları oranın envanterine koydum, şimdi ise Nordlarla aramızdaki barış antlaşması bitti saldırmaya başladılar Vaegir Krallığı'nın geleceği hakkında pek olumlu düşünemiyorum, eğer Reyvadin şehri ele geçirilirse Açtığım demirci ve içindeki eşyalara ne olur?
 

Untimely

Picopat
Katılım
2 Şubat 2022
Mesajlar
982
Çözümler
3
Mount and Blade: Warband'de reyvadin şehrinde bir demirci açtım, envanterime sığmayan ve gelecekte kullanma ihtimalim olan eşyaları oranın envanterine koydum, şimdi ise nordlarla aramızdaki barış antlaşması bitti saldırmaya başladılar vaegir krallığı'nın geleceği hakkında pek olumlu düşünemiyorum, eğer reyvadin şehri ele geçirilirse açtığım demirci ve içindeki eşyalara ne olur?

Eşyalar kalır merak etmeyin şehre gizlice sızıp demirciden eşyaları alabilirsiniz.
 

DjKedi

Decapat
Katılım
24 Ekim 2020
Mesajlar
4.862
Makaleler
2
Çözümler
14
Oyunu oynayalı bayağı oluyor ama haciz mi ne oluyordu üretim duruyordu barış olunca tekrar aktif oluyordu. Yani demirci açtığın şehrin sahibi ile bağlı olduğun ülke savaştaysa demirci üretimi durdurur, barış olunca tekrar aktif olur diye hatırlıyorum.
 

Yeni konular

Yukarı