Warband'ım var, indirim gelince Bannerlord ek indirimi olur mu?

381258

Hectopat
Daha fazla  
Warband'ım var, indirim gelince Bannerlord ek indirimi olur mu? Yani özetleyeyim, Warband'a sahip olduğum için %15'lik bir indirim geldi. 127 TL oldu. Bazen normal indirim geliyor %10. %10'luk indirim gelince üzerine eklenip %25 olur mu? Yoksa indirime sahip olduğum için eklenmez mi?

Maalesef, o indirimler birleşmiyor. İndirim döneminde kontrol etmiştim ama olmadı.

Yani indirim gelse bile bana 127 TL olarak gözükecek değil mi? Boş yere indirimleri beklemeyeyim.

NOT: Zaten %15'lik indirim pakete aitmiş, oyunun kendisine değil. Mantıken eklenmiyormuş.

Sağlık olsun. Epic Games'ten kupon bekleyeceğiz artık.

Yani indirim gelse bile bana 127 TL olarak gözükecek değil mi? Boş yere indirimleri beklemeyeyim.

NOT: Zaten %15'lik indirim pakete aitmiş, oyunun kendisine değil. Mantıken eklenmiyormuş.
Evet. 127 TL olan paketi alabilirsiniz. İndirimle daha altına düşmeyecek zaten.
Sağlık olsun. Epic Games'ten kupon bekleyeceğiz artık.
Dediğiniz gibi Epic Games kuponu beklemek daha mantıklı olacaktır. Oyun hala 127 TL'yi hak etmiyor.

Evet. 127 TL olan paketi alabilirsiniz. İndirimle daha altına düşmeyecek zaten.

Dediğiniz gibi Epic Games kuponu beklemek daha mantıklı olacaktır. Oyun hala 127 TL'yi hak etmiyor.

Hocam Bannerlord'u Epic Games üzerinden alırsam fazladan indirme gibi bir şey olur mu? R6 alınca fazladan indiriyordu. Ayrıca sürüm güncellemesi gelince Steam gibi anında Epic Games'e de gelir mi? Ona göre alacağım.

Hocam Bannerlord'u Epic Games üzerinden alırsam fazladan indirme gibi bir şey olur mu? R6 alınca fazladan indiriyordu. Ayrıca sürüm güncellemesi gelince Steam gibi anında Epic Games'e de gelir mi? Ona göre alacağım.
Güncellemeler eş zamanlı gelir diye düşünüyorum. Fazladan indirmeyle de karşılaşmazsınız. Bu dediklerinizde sorun olmaz ama Epic Games sürümünün mod desteği hakkında bir bilgim yok. Bu sizin için sorun yaratacak olursa biraz araştırmak daha iyi olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı