Warcry kasa için ML240l vs. ML360R

xLykia

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar artık sıvı soğutmayı almakta karar kıldım fakat bu iki soğutma arasında kaldım. Arada oynayacak 3-5 dereceye 1000 TL fark vermeye gerek var mı?
Farklı bir öneriniz var mıdır ML240l ve ML360R'den başka?
Bütçem 3.000 bandına çıkabilir.

Arkadaşlar artık sıvı soğutmayı almakta karar kıldım fakat bu iki soğutma arasında kaldım. Arada oynayacak 3-5 dereceye 1000 TL fark vermeye gerek var mı?
Farklı bir öneriniz var mıdır ML240l ve ML360R'den başka?
Bütçem 3.000 bandına çıkabilir.

Her iki modeldende daha iyi bir modeldir kendisi.

Bu da ARGB'li olan modeli.

Hocam görüntüsü de hoş beyaz olanı alınabilir. Fakat daha iyi olduğunu neye dayanarak söylüyoruz?
Diğer arkadaşlarda katılacaksa bunu alabilirim bana daha makul fiyata gelmiş olacak.

Hocam görüntüsü de hoş beyaz olanı alınabilir. Fakat daha iyi olduğunu neye dayanarak söylüyoruz?
Diğer arkadaşlarda katılacaksa bunu alabilirim bana daha makul fiyata gelmiş olacak.

İncelemelere bakın yorumlara ve ML240 ile aynı markanın yakın bir modelini inceleme şansım oldu.
Malzeme kalitesi bildiğin fark atıyor.
Çok şaşağlı renk istemem ama kaliteli olsun dersen ve uygun fiyata bulabilirsen bu markanın modelleri her iki markadan da iyidir.

Yanlış hatırlamıyorsam bu serinin V1 olanında pompa sesi vardı V2 ile düzelttik dediler ama bazı kullanıcılar düzelmediği bilgisini paylaşmıştı.
Araştır derim.
Galahad'ı araştırdığımda hiçbir yerde net bir bilgi bulamıyorum.
Sorun yaşayanlara Technopatta bile destek çıkılmamış yorum atılmamış. Bu yüzden karamsarım.
Bilindik markalara yönelmeye çalışıyorum.

Geri
Yukarı