Warface halen oynanabilir mi?

Butschi

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Warface'ı oynayan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum. Oyunun durumu nasıl acaba, başlıkta da sorduğum gibi halen oynanabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben oynuyorum. Her gün olmasa da arada girip bakıyorum neler olmuş diye. Açıkçası oyunun geleceği(TR sunucusu için) pek iç açıcı değil gibi gözüküyor. Çoğu kişi sunucu kapanacak, TR Server'ı bitiyor gibi söylemlerde bulunuyor. EU'ya geçenler de oldukça arttı. TR de nerden baksan her gün aktif olan max. 1000-1500 kişi belki de daha az. Zaten bu kadar az bir kitleye sahibiz bir de oyun içinde 'hile kapa', 'küfür' vs. ithamlarda bulunuyorlar ve bu durum daha da can sıkıcı bir hal alıyor.

Son olarak bana kalırsa oynanabilir tabiki.

Oyun da hile durumu var mı?
O zaman avrupa sunucusuna bir bakayım.

Son düzenleme:
Oyun da hile durumu var mı?
O zaman avrupa sunucusuna bir bakayım.

Hile durumu yok ama "aşırı derecede bunu yapan aptal insanlara sövmek istediğim" ping düşürme yöntemleri yapıyorlar. Bunun sayesinde vurduğunuz işlemiyor yada adamı göremiyorsunuz o sizi görüyor vs.

EU Serverını indirdim ama meğersem, oyun Türkiyeye yasaklanmış. Ne kadar saçma birşey bu.
Eskiden oynuyordum oyunu bi merak etmedim değil. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı