Çözüldü Warzone 2.0 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

sarparas

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
Corsair DDR4 16 GB RAM
Ekran kartı
MSI GeForce 1050 Ti OC Edition
Anakart
MSI H110M PRO-VD
İşlemci
Intel Pentium G4560 3.50GHz
Arkadaşlar merhaba, yeni çıkan CoD: Warzone 2.0'ı bir türlü açamıyorum Steam'den de Battle netten de ayrı ayrı silip indirmeyi denedim fakat ikisinde de oyunu oynamak için play butonuna bastığımda playing yazısı geliyor fakat hiçbir işlem gerçekleşmeden veya ekran gelmeden play butonu yeniden aktif oluyor, birçok çözüm yolu denedim fakat asla çözümünü bulamıyorum, aynı hayatı alıp çözmüş olanlar veya bir bilgisi olan var mı acaba? (bütün sürücülerim güncel ekran kartı, Windows vb.)

Sistem:
Intel Pentium G4560 3.50GHz
MSI GeForce 1050 Ti OC Edition
Corsair DDR4 16 GB RAM.
MSI H110M Pro-VD anakart.

Oyunu dosyalarını doğrulamayı dene bende de olmuştu dosyalarından tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırakmıştım ve yönetici olarak çalıştırı seçmiştim. Onları kaldırıp doğrulama yapınca düzelmişti bende deneyebilirsin.

Oyunu dosyalarını doğrulamayı dene bende de olmuştu dosyalarından tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırakmıştım ve yönetici olarak çalıştırı seçmiştim. Onları kaldırıp doğrulama yapınca düzelmişti bende deneyebilirsin.

Yönetici olarak çalıştıracağım dosya tam olarak hangisi?

13 dosya bulunamadı diyor fakat yine de giremiyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2022-11-23_154633676.png
    resim_2022-11-23_154633676.png
    156,5 KB · Görüntüleme: 383
Son düzenleme:
Pentium işlemcide AVX teknolojisi olmadığı için açılmıyor.
Core i3/i5/i7 serisinde bulunan teknoloji bu.
Eğer bir gün gelecek patch ile bunu düzeltirlerse o zaman oynayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı