Warzone 2.0 silah nasıl kasılır?

Berhan24

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, silah nasıl kasılır ve bu oyunda P2W var mı? Yoksa sadece bir silah seçip onu 20 lvl yapıp özelleştirme yapıyoruz değil mi tam olarak ifade edemedim fakat anlamışsınızdır umarım.

P2W yok ama 1100 lira ile oyunu tam alır isen multiplayer modu açılıyor ve bu modla çok hızlı level kasılıyor silahlar için senin kasma konuna gelir isek DMZ modunda elinde kasmak istediğin silah ile görev yapıp bot keserek level kasabilirsin aynı şekilde Warzone ile de yapılabilir bunlar dışında bazen MP modu ücretsiz oluyor geçen olmuştu ben önemli olan bütün silahları kastım sizde takip edip sonraki bedava deneme sürecinde kasabilirsiniz her silahı kasma ile uğraşmayın meta silahlara odaklanın.

WZ1'den farklı olarak RPKyı fulleseniz bile tüm eklentiler açılmıyor. Rapp h - lachman 556 - 762 gibi silahları da yükseltmeniz gerekiyor. 15-19 Aralık arasında 3 haritadan oluşan MW2 Free trial vardı. Twitchde COD League turnuvasındaki droplardan da Rank XP ve Double Weapon XP verildi. Ona rağmen meta silahlardan biri olan RPKdeki eklentileri yeni açabildim.

DMZ modu yapay zeka+gerçek oyuncularla geçtiğinden dolayı spawn kill yiyip ölürseniz silahınızı 2 saatliğine kullanamıyorsunuz. Yerden genellikle RPK-Raznev-Kostav ve zırhlı askerlerden M4-TAQ 56 düşebiliyor. Contract yaparak para kazanıp belirli çöp konteynırı noktalarına bırakarak veya helikopterle exfill olduktan sonra süresini kısaltabilirsiniz. Random oyuncularla oynamak zor olabiliyor.

Özetle MW2 sahibi değilseniz silahları açabilmek için gecikmiş olabilirsiniz. 2.Sezon başlangıcında rebirth - clash - Plunder modlarından bazısının geleceğini söylüyorlar. Henüz ayak sesleri, fps ve ping sorunlarını çözebilmiş değiller.

Geri
Yukarı