Warzone kaç GB?

Bloodlinee

Hectopat
Oyun toplamda kaç GB? Türkçe arayüzü var mı? RX 570 8 GB RAM oynatır mı? Oyunda sadece Battle royal mi var farklı modlar var mı? Oynamaya değer mi?
Oyun ücretsiz mi ücretli içerik var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun toplamda kaç GB? Türkçe arayüzü var mı? RX 570 8 GB RAM oynatır mı? Oyunda sadece Battle royal mi var farklı modlar var mı? Oynamaya değer mi?
Oyun ücretsiz mi ücretli içerik var mı?

89 GB hatırladığım kadarıyla, Türkçe yok ekran kartı oynatır RAM maalesef sıkıntı çıkartır tek slot ise oynayamazsınız farklı modlar var oynamaya değer oyun ücretsiz ücretli içerik mevcut.

89 GB hatırladığım kadarıyla, Türkçe yok ekran kartı oynatır RAM maalesef sıkıntı çıkartır tek slot ise oynayamazsınız farklı modlar var oynamaya değer.

O kadar az mı? 200 falan diyorlardı.
Oynaması ücretsiz. Oyun içi ücretli içerikler var tabii ki. Dün indirdim daha 76 GB kadardı indirilen dosya. Türkçe arayüz yok. Oyun sadece Battle Royale.

Sadece Battle royal ise kalsın.

Modern Warfare 2019 tamamen yüklersen 200 GB üzerinde. Modify install yaparak sadece Warzone indirebilirsin. 8 GB RAM yeterli olmayabilir oyun içi 10 11 GB RAM kullanımı oluyor.

RAM var elimde ek slot için 8 GB anakartım RAM slotu bozuldu takamiyorum bir daha ki ay anca takarım o zamana kadar idare ederim aslında.

Modern Warfare yani Warzone olarak geçiyor 164 GB kaplıyor.
Screenshot_70.png

Geri
Yukarı