Çözüldü Warzone rakip ölünce bizimle konuşması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

boratess1

Hectopat
Daha fazla  
Warzone da rakip ölünce bizimle konuşuyor 3 saniye falan biz ona cevap veremiyor muyuz? Veya ölünce biz hangi tuşla nasıl konuşuyoruz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyun içi konuşma ayarında bas konuş olarak v tuşuna atıyor otomatik. Öldükten sonra v basılı tutup konuşabilirsin.
Arkadaş öldürüğü kişi ile konuşmak istiyor kendi konuşmuyor. Ayrıca ölüm mikrofonu için herhangi bir tuşa basmaya gerek yok. Ses direk karşı tarafa gider. Araştırmadan yanlış bilgi vermeyin.
Oyun içi konuşma ayarında bas konuş olarak v tuşuna atıyor otomatik. Öldükten sonra v basılı tutup konuşabilirsin.
Arkadaş öldürüğü kişi ile konuşmak istiyor kendi konuşmuyor. Ayrıca ölüm mikrofonu için herhangi bir tuşa basmaya gerek yok. Ses direk karşı tarafa gider. Araştırmadan yanlış bilgi vermeyin.

Çözüm

Evet kardeşim o kadar büyük ve önemli bir bilgi vermişsin ki harikasın. Teşekkürler beni düzelttiğin için :) en bilgili sensin bu forumda.
Adam ölünce hangi tuşla konuşulduğunu da sormuş. Soruyu tam oku sen de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet kardeşim o kadar büyük ve önemli bir bilgi vermişsin ki harikasın. Teşekkürler beni düzelttiğin için :) en bilgili sensin bu forumda.

Adam ölünce hangi tuşla konuşulduğunu da sormuş. Soruyu tam oku sen de.

Öyle bir iddiam yok sadece arkadaşın sorusuna cevap verdim. Tekrar söylüyorum ölünce veya ölen biriyle konuşmak için herhangi bir tuşa basmaya gerek yok. Takım içi sesli sohbette bas konuş kullanabilirsiniz. Ayrıca daha kendi dilinizi konuşamıyorsunuz ve insanlara yardım etmeye çalışıyorsunuz. Bence önceliklerinizi daha farklı ayarlayın 🙂 .

Öyle bir iddiam yok sadece arkadaşın sorusuna cevap verdim. Tekrar söylüyorum ölünce veya ölen biriyle konuşmak için herhangi bir tuşa basmaya gerek yok. Takım içi sesli sohbette bas konuş kullanabilirsiniz. Ayrıca daha kendi dilinizi konuşamıyorsunuz ve insanlara yardım etmeye çalışıyorsunuz. Bence önceliklerinizi daha farklı ayarlayın 🙂.

Neyse yedin engeli hadi az ötede ağla.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı