Warzone Ultra ayarlarda kasmayacak 2500TL PC önerisi

Meric.S

Hectopat
Hayırlı forumlar, uzun zamandır Warzone oynamaktayım en son oyun için RX570 ekran kartı aldım ancak nafile, yine de oyunu normal ayarların üstünde oynayamıyorum, normal ayarlarda bile fanlar inanılmaz sesli çalışıyor, hatta bazen ısınıp oyundan atıyor.
Monitörü ve ekran kartımı değiştirmeyi düşünmüyorum, ayrıca SSD'ye de sahibim. Bunlar haricinde bir sistem kurmak istiyorum bütcem 2000 lira ile 2500 lira arası, 3000'e kadar zorlayabilirim. Tek istediğim Warzone'da ve Battlefield 5 gibi FPS oyunlarında yüksek ayarlarda rahatça oynamak.
Sistem özelliklerim:
Ekran kartı: RX570 4 GB.
Bellek türü: GDDR5.
Çekirdek saati: 1244 MHz.
İşlemci: Intel(r) Core(tm) i5-4690K CPU.
@ 3.50GHz 4 cores.
Anakart: DDR3 ASUS H81-gamer.
Sistem belleği: 16 GB.

RAM.JPG

Şuanki işlemcin fena değil 2500 liraya yapacağın upgrade seni memnun etmeyebilir.
Ki 2500 liraya RX 5600XT falan al. İşlemcin besler bence.

Hocam o fiyata ekran kartı almanız lazım ki çatır çatır oynayın.
Şuanki işlemcin fena değil 2500 liraya yapacağın upgrade seni memnun etmeyebilir.
Ki 2500 liraya RX 5600XT falan al. İşlemcin besler bence.

Hocam sağolun ancak şu videoda
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
gördüğüm kadarıyla aynı ekran kartıyla adamlar ultra ayarlarda çatır çatır oynuyor. Ben bırakın ultrayı normal ayarlara çektiğimde sıkıntı yaşamaya başlıyorum. FPS düşmesinden çok hata yiyip oyundan düşme, donma problemleri vs. yaşıyorum. Bu yüzden ben sorunun işlemci, anakart veya soğutma sisteminde olduğunu düşündüm
Bu arada derdim 144 FPS falan almak değil zaten monitörüm 60Hz. Yüksek ayarlarda sabit 60 FPS alıp deli gibi fan sesi almasam / oyundan düşme yemesem yeter

Son düzenleme:
Bunların yanında 3000 serisi ile uyumlu yeni anakart da almanız gerekiyor. Anakartınız maksimum 1600 MHz destekliyor, 3000 MHz RAM almanızın da bir önemi bulunmuyor. İşlemci, anakart, RAM alırsanız videoda bulunan değerlere ulaşabilirsiniz.

Önerebileceğin bir anakart, ram, işlemci var mı? Bütçem 2000-3000 arası

İstersen bunun için konu açabilirsin, gelen önerilerin geneline göre tercih edebilirsin.
Ben önerilerimi şöyle sunayım:

Yeni konular

Geri
Yukarı