Warzone yeni ekran kartı Driver'ı ile açılmıyor

Rustyn

Hectopat
GTX 765M DX12 desteklemeyen bir ekran kartına sahibim. Ekran kartının en son sürücüsü 2019'da yayınlandı. Şu an bu sürücüyü kullanmaktayım fakat bu sürücüyü kullanırken Warzone açılmıyor. Ekran kartı sürücüsü uyumlu değil tarzı bir şey diyor. Ama bundan yaklaşık 3 yıl önce çıkan 2016 sürücüsüyle Warzone'a giriş yapabilmekteyim. Bunun bir çözümü var mıdır?

Hocam warzoneden kaynaklı olabilir veya sürüm hatalı olabilir. Bu ekran kartı sürüm işlerinde her zaman en yenisini kullanmak zorunda değilsiniz en stabil olan kullanılmalı her zaman

Eski sürümde bazı oyunlar yine stabil değil. Payday 2 başta olmak üzere FPS sıkıntıları yaşatıyor. Yeni sürücü bu sıkıntıları ortadan kaldırıyor fakat bu sefer eksi sürücüde sıkıntısız bir şekilde çalışan oyunlarda sorunlar çıkıyor. İkisi arasında bir sürüm denemek isterim fakat eski sürücüleri nasıl indirebilirim bilmiyorum.

Eski sürümde bazı oyunlar yine stabil değil. Payday 2 başta olmak üzere FPS sıkıntıları yaşatıyor. Yeni sürücü bu sıkıntıları ortadan kaldırıyor fakat bu sefer eksi sürücüde sıkıntısız bir şekilde çalışan oyunlarda sorunlar çıkıyor. İkisi arasında bir sürüm denemek isterim fakat eski sürücüleri nasıl indirebilirim bilmiyorum.

Eğer şu anki sürücünüzü tamamen kaldırıp önceki sürümleri denemek istiyorsanız attığım linkteki rehberi uygulayın

Ben COD MW'yi ilk çıktığında aldım. Aldığım güne lanet olsun bir türlü doğru düzgün oynayamadım. Son 2 aydır güncellemelerle iyice bozdular. Çeşit çeşit DEV errorlar, siyah ekranlar, bağlantı hataları aldım ve halen almaktayım.

Activision'nın forumunda ve Reddit'te benim çektiğim sıkıntıları çeken binlerce insan var. Ama gel gelelim koskoca Activision sorunları düzeltmek yerine bir de bedavaya oyun sürümü çıkararak hepten batırdı.

Ben artık saldım. 390₺'ye aldığım oyunu bugün, 120₺ verecek birine anında satacağım. Size Allah sabır versin.

Yeni konular

Geri
Yukarı