Çözüldü Watch Dogs 2 başlatma ekranında kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 8.1

Saytoo

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler Epic Games'den bedava Watch Dogs 2 indirdim. Fakat oyun bu başlatma ekranında takılı kalıyor başlamıyor herhangi bir hata da vermiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (20).png
    Ekran Görüntüsü (20).png
    153,7 KB · Görüntüleme: 124
Sistem özellikleriniz nelerdir ?

Config ile grafik düşürmeyi deneyelim.

Dosya gezginini açın. Sırasıyla: Belgeler>My Games>Watch Dogs>Gamer Profile notepad ile açın sonrasında aşağıdaki gibi değiştirin.

1: Change "EnviromentQuality" to "low"
2: "PostFxQuality" to "low"
3: "TextureResolutionQuality" to "low"
4: "WaterQuality" to "low"
5: "ParaboloidReflectionQuality" to "low"
6: "VegetationQuality" to "low"
7: "TerrainQuality" to "low"
8: "GeometryQuality" to "low"
9: "ShadowQuality" to "low"
10: "ShadingQuality" to "low"
11: "ParticlesQuality" to "low"
12: "SuperSampling" to "0"
13: "RenderRain" to "0"
14: "SSAOQuality" to "off"
15: "DepthofFieldQuality" to "off

Son düzenleme:
Cevaplayacağım.

HD 530 ile açıyor olabilir, r7 370 ile açmak için. Güç bölümünden geçişli grafik ayarlarına girin. Sonrasında oyunu AMD GPU'ya atayın. Bu arada güç seçeneklerini de Nihai Performans'a ayarlayın.

Cevaplayacağım.

HD 530 ile açıyor olabilir, R7 370 ile açmak için. Güç bölümünden geçişli grafik ayarlarına girin. Sonrasında oyunu AMD GPU'ya atayın. Bu arada güç seçeneklerini de Nihai Performans'a ayarlayın.

Güç seçeneklerim yüksek performansta fakat oyunu AMD GPU ya atamayı bulamadım nasıl yapabilirim onu.
Cevaplayacağım.

HD 530 ile açıyor olabilir, R7 370 ile açmak için. Güç bölümünden geçişli grafik ayarlarına girin. Sonrasında oyunu AMD GPU'ya atayın. Bu arada güç seçeneklerini de Nihai Performans'a ayarlayın.

Yardımcı olabilir misin bulamadım da

Son düzenleme:
İyi günler. Epic Games'den bedava Watch Dogs 2 indirdim. Fakat oyun bu başlatma ekranında takılı kalıyor başlamıyor herhangi bir hata da vermiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (20).png
    Ekran Görüntüsü (20).png
    153,7 KB · Görüntüleme: 67
İyi günler. Epic Games'den bedava Watch Dogs 2 indirdim. Fakat oyun bu başlatma ekranında takılı kalıyor başlamıyor herhangi bir hata da vermiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Dostum kusura bakma yoğundum. Benim biraz kafam karışmış olacak ki anlamsız bir şey yazmışım. Process Monitor ile bakmak işe yarayabilir. @Emre C yardımcı olacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı