Watch Dogs 2 GT 940MX düşük performans

wesroll

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle. Epic Games'in geçenlerde ücretsiz verdiği Watch Dogs 2 'yi aldım ve indirdim. Ancak YouTube'daki ekran kartı performans videoları gibi akıcı bir şekilde oynayış alamıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu video da dahi adam benden daha yüksek performans almış. Ben 25 FPS falan bile geçemiyorum. Oyun hep takılıp duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar öncelikle. Epic Games'in geçenlerde ücretsiz verdiği Watch Dogs 2 'yi aldım ve indirdim. Ancak YouTube'daki ekran kartı performans videoları gibi akıcı bir şekilde oynayış alamıyorum.

Bu video da dahi adam benden daha yüksek performans almış. Ben 25 FPS falan bile geçemiyorum. Oyun hep takılıp duruyor.
Hocam merhaba ekran karti modeli cok dusuk , ben de gtx 760 vardi o bile surunuyordu. Windows baslat ara kismina guc secenekleri yazin ve maksimum performansi secin. Nvidia denetim masasindan da max performans secmek faydali olabilir belki.

MSAA, SMAA gibi ayarları sakın açma RX 5700 gibi yiğidi bile 1080p'de 25 FPS'ye çekiyor. Shadow of war'ı 4K'da tüm ayarlar ultra'da oynatan kart bu oyunda yamuluyor. :D

Güç seçenekleri kısmında Dengeli Mod ve Süper Güç Tasarrufu adında 2 adet güç modu bulunuyor. Yüksek Performans bulamadım. Benden kaynaklı bir sorun mu bu yoksa normal bir durum mu?

1601410250522.png

1601410341857.png

Bu kısıma girip PCI Expess'i off'a çekin, alt kısımdaki işlemci kullanımını da böyle yapın. Bu arada prize takılı kullanıyorsunuz değil mi? Bazı bilgisayarlar pildeyken yüksek performansa geçmiyor.

Geri
Yukarı