Watch Dogs 2 kötü bir oyun mu?

WingenTer

Hectopat
Watch Dogs 2 Epic Games'de bedava oldğu için aldım çok önceden, şimdi oyunlarımın hepsi bitti. PC'me yükleyeceğim yükleyeyim mi yoksa 50 GB bir çöp mü?

Değişir Hacker Temalı GTA 5 Diyenler Var Yani Ne Kadar Doğru Bilemedim Ancak Oturup Saatlerce Oynayım yok Gir 1-2 saat oyna fazlası sıkar

Watch Dogs 2 Epic Games'de bedava oldğu için aldım çok önceden, şimdi oyunlarımın hepsi bitti. PC'me yükleyeceğim yükleyeyim mi yoksa 50 GB bir çöp mü?
Oyunu çok severek bitirdim hatta DLC görevlerini filanda bitirdim. Arkadaşında dediği gibi eğer hacker temasını seviyorsanız kesinlikle oynamalısınız. Önceki oyunun aksine hacker teması çok daha güzel işlenmiş. Ayrıca ilk oyunun aksine hackerlik bir eklenti değil. Oyunu 3 tarzda oynayabilirsin. birincisi gizlilik. gizlice fark edilmeden ilerleyip bitirebilirsiniz. hatta oyunu bir kişiyi bile öldürmeden bitirenler var. Diğer seçenek agresiflik. Herkesi tek tek öldürerek çatışarak ilerleyebilirsiniz. Diğer seçenekte hatırladığım kadarıyla sinsilik. Ortalığı karıştırabiliyorsunuz örneğin bir gangster mekanına girecekseniz birinin üstüne sahte ihbar göndererek polisin gelmesini sağlıyorsunuz ve malum çetede direnmek için polisle çatışmaya giriyor. hatta çok ilerlerse swat filanda gelebiliyor. Oyunun kötü yanlarında optimizasyon sıkıntısı ve bölümlerin kendini tekrar etmesi diyebiliriz. Oyunda bolca aksiyon bulunmakta. Oyunun ilerleyen kısımlarındaki görevler mükemel. spoiler vermek istemediğim için yazmayacağım. Yani benim tavsiyem oynayabilirsiniz. Eğer hippi temasını ve hackerliği seviyorsanız oyunu sevebilirsiniz. Baş karakterimiz Marcus`ta oldukça havalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı