Watch Dogs 2 siyah ekranda kalıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Tarık AVCI

Hectopat
Oyunu orijinal edindim lakin açtığımda sesler geliyor ama ekran siyah kalıyor. Nasıl çözebilirim?

İntel Core İ5-2410M
GT540M 2GB VRAM
6GB RAM

Son düzenleme:
Minimum sistem gereksinimleri
  • işletimci: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (sadece 64-Bit sürümler.)
  • Işlemci: Intel Core i5 2400S @ 2.5 GHz | AMD FX 6120 @ 3.5 GHz.
  • RAM: 6 GB
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 (2 GB) | AMD Radeon HD 7870 (2 GB)
  • boş alan: 50 GB
  • Diğer gereksinimler: Windows destekli fare/klavye, Microsoft Xbox One kontrolcüsü, Dualshock 4 kontrolcüsü.
  • çok oyunculu: 256 kbps veya daha hızlı internet.
@Tarık AVCI

RAM sayınız 4 GB sıkıntı çıkartabilir arka planda çalışan uygulamalar varsa kapatıp tekrar deneyin açılacağını pek sanmıyorum :/

Bende 6 GB var kanka lütfen gözlerine baktır.

2410M iGPU sürücüsü güncel mi? Rapor paylaş:

Sıkıntı değil en kötü Afterburner ile FPS arttırırım.
2410M igpu sürücüsü güncel mi? Rapor paylaş:

Güncel olması lazımdı kontrol edeyim sorunum bunun sayesinde çözülürse teşekkürler Recep abi.

Sıkıntı değil en kötü Afterburner ile FPS arttırırım.

Güncel olması lazımdı kontrol edeyim sorunum bunun sayesinde çözülürse teşekkürler Recep abi.
Kontrol ettin mi? Ayrıca rapor da paylaşmadın.

Son düzenleme:
Dün işim çıkmıştı bakamamıştım bugün yapacağım onu raporu gönderirim.(Yaptım link atsam olur mu? Buraya Logfile)

Şimdiden teşekkürler recap abi. Bir de ekstra olarak bir şey sorucam bu siyah ekran sorunu için.
-Eaclauncher yazın diyorlar Uplay ekstra kod kısmına.

Bana sistemin yetersiz gibi geliyor ekran kartı hariç kurtarır ama ekran kartı hariç.

Avast Antivirüs'ü kapatın, gerekirse sistemden kaldırın. Ekran kartı sürücülerinizi de güncel değilse güncelleyin.

Aynı şekilde güncel değilse Intel HD Graphics dahili GPU'nun sürücüsünü de güncelleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ek olarak Komut İstemine sfc /scannow komutunu da girin, denemekten zarar gelmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı