Watch Dogs 2 ve Sea of Thieves değerlerim nasıl?

ucan_sabri

Hectopat
Aynı model laptopa sahip olanlar 70 derece görmedim diyorlar. Benim değerlerim bu, normal mi? Performans modunda 10 derece daha artıyor değerler bu yüzden eğlence modunda oynuyorum. Ama anlamıyorum nasıl 70 derece görmüyorlar. Oyuncu laptopu 70'in üzerine çıkmaz mı ya da çıkması normal değil mi?

Sistemim (Monster Abra A5 V16.4):

GTX 1650
i5 9300H
8 GB RAM

Ekran Görüntüsü (223).png

Ekran Görüntüsü (222).png

Artık laptoplar gaming bile olsa işlemciler fazla ısınıyor. 86C biraz fazla ama bu kaç dakikada bu seviyelere geldi oda önemli. Mesela 5 6 saat oynayıpmı bu duruma geldi yoksa oyunu açtıktan 10 dakika sonramı bu duruma geldi. Eğer 2. dediğim ise bir soğutucu almanı öneririm.

Artık laptoplar gaming bile olsa işlemciler fazla ısınıyor. 86C biraz fazla ama bu kaç dakikada bu seviyelere geldi oda önemli. Mesela 5 6 saat oynayıpmı bu duruma geldi yoksa oyunu açtıktan 10 dakika sonramı bu duruma geldi. Eğer 2. dediğim ise bir soğutucu almanı öneririm.
Hocam 2. dediğiniz ama hep o sıcaklıklarda sabit kalıyor. Bu değerler normal değil mi şimdi?

Bu işlemciye baktığımızda normal gibi duruyor fakat bir süre oynayıp o durumdaki değerler ede bakmak gerekiyor. Bir süre oynayın ardından tekrar değerlere bakın bir değişiklik olacak mı yoksa sabit bir şekilde kalmaya mı devam edecek.

Hocam değerler normal sıkıntı etmeyin.
Eğer ciddi bir durumsa laptop'un altına bir şeyler bırakarak oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı