Watch Dogs abartılmadı mı ?

Kosinüs

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bildiğiniz üzere Watch Dogs oyunu bayağı bir ünlü oldu. Bunun sebebi nedir ? Ben o kadar da abartılacak bir oyun olduğunu zannetmiyorum. Sizce neden çok konuşuluyor ?

Bekleneni gene vermediler sanırım. Ama piyasaya çıkmadan laf etmek istemiyorum. İlk 1 ay geçsin patch falan gelir mutlaka. Görüntü düzeltme DLCsi gelme ihtimali de baya yüksek. Ubisoft'dan beklenmedik hareket değil.

Evet, beklenileni vermediğini diyen çok kişi var. Yarını bekliyorum, sonuçlar ne olacak orjinalinde. Ayrıca GTA V geldiğinde Watch Dogs'u unutturacağını düşünüyorum.

Watch Dogs'un bu kadar, özellikle de PC oyuncularının arasında bu kadar popüler olmasının sebebi, şüphesiz GTA V'in Pc'ye çıkmamış olmasıdır. Eğer böyle bir şey olsaydı Watch Dogs'un sözü bile edilmezdi çünkü PC oyuncuları saatlerini verebilecekleri open world bir oyun arıyorlar.

The Division'u hatırlatan arkadaşı tebrik ediyorum. Oyunun bu kadar büyük etki yaratmamasının en büyük sebebi sürekli ertelenmesi
Lakin en büyük sorun iki oyunun da Ubisoft tarafından geliştirilmesi. Fiyasko awaits.. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı