Watch Dogs hakkındaki düşünceleriniz neler?

Watchdogs hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    11
  • Anket kapandı .

Galileo Galilei

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu ben PS4'de oynadım. Oyun çıkmadan önceki o GTA 5'in başını ağrıtcak iddaları'nı hepimiz hatırlıyoruzdur sanırım. Ben oyunu ilk kez oynadığımda içimde bir heyecan vardı ama ana hikaye bittikten sonra o heyecan yerini sıkıntıya bıraktı. Ubisoftun her oyununda olduğu gibi oyunun ana hikayesi beni çok etkiledi ama bu pek uzun sürmedi Free Roam' daki boşluk gerek araçlar olsun gerek aktiveteler olsun çok geride kalmıştı. Çok süre geçmeden oyuna verdiğim paraya acıdım. Siz de oyun hakkındaki düşüncelerinizi buraya yazarsanız sevinrim.

Oyunu çok beğenen biriyim. Online kısımda takılması çok eğlenceli. İnsanları durup dururken "hek"lemeye çalışıp, deli danalar gibi etrafta koşturtmak, 3-5 kişi olup, bir data verisi yüzünden şehrin altını üstüne getirmek, Polislerden kaçarken, çevrede bulunan yerleri kullanarak, onlardan kurtulmak çok keyifli. Verdiğim parayı sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum. Oyunu da PC de oynamaktayım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı