Watch Dogs İndirilmeli mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

aabbddss

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Dünya
Merhaba arkadaşlar daha raflarda yerini almadan oyun torrent indirmeye düşmüş inceleme için indirilmeli mi yoksa hiç karışılmamalı mı?

mevsres

Megapat
En iyi cevaplar
0
Ha denemek istiyorsan indir tabi. Mesela ben yarın çıkınca orijinal alacağım, ancak sırf 1 gün sabredemediğim için indiriyorum birazdan iner. :)

ferdi demir

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
Kardeşim öyle bir zamanda soruyorsun ki sende :D . Oyun zaten resmi olarak yarın çıkacak. Torrent'e önceden düşenleri indirme. Ubisoft şirketi bunun hakkında yorum yaptı oyunda buglar olduğunu hataların olduğunu söylediler. Yarından sonra büyük ihtimal Reloaded sürümü falan çıkacak sorunsuz olarak bekle indireceksen onu indir. Yada orjinal al.

KS
aabbddss

aabbddss

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Dünya
Tabi ki korsan oyuna karşıyım ama bu oyuna sabredemedim.

bahadiR^

Kilopat
En iyi cevaplar
6
Kardeşim öyle bir zamanda soruyorsun ki sende :D . Oyun zaten resmi olarak yarın çıkacak. Torrent'e önceden düşenleri indirme. Ubisoft şirketi bunun hakkında yorum yaptı oyunda buglar olduğunu hataların olduğunu söylediler. Yarından sonra büyük ihtimal Reloaded sürümü falan çıkacak sorunsuz olarak bekle indireceksen onu indir. Yada orjinal al.
Reloaded çıkmış bile. Oyunu indirdim, kontrollere alışamadım. Sildim. Güzel olsaydı alacaktım. Ama beklentilerimi karşılamadı.

KS
aabbddss

aabbddss

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Dünya
Uzun zamandır bu oyunu bekliyordum bakalım nasıl olacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yukarı