Watch dogs kampanyası

Nevzat Şentürk

Hectopat
Makaleler
2
Yer
KOCAELİ
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Az önce Facebook'ta gezinirken Nvidia sayfasında sadece Türkiye'ye özel kampanyaya 650 Ti Boost kartı da eklendi. Yazısını okudum bende de vatan bilgisayardan aldığım Asus 650 Ti Boost olduğu için sevindim.

Ama sistem gereksinimlerinde 6 GB RAM isteyen bir oyun olduğu için bende 4 GB RAM var oyunu kampanyadan aldım desem oyunu oynayabilir miyim? Bide kodu nasıl alıcam kartı 2 ay önce aldım sorun olur mu?

Sistem özelliklerim:

• FX 6300
  • 4 GB RAM
  • ASUS M5A97 R 2.0
  • ASUS 650 Tİ BOOST 2 GB GDDR5
  • XIGMATEK PURE 382 ASGARD 500W

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce Facebook'ta gezinirken Nvidia sayfasında sadece Türkiye'ye özel kampanyaya 650 Ti Boost kartı da eklendi. Yazısını okudum bende de vatan bilgisayardan aldığım Asus 650 Ti Boost olduğu için sevindim.

Ama sistem gereksinimlerinde 6 GB RAM isteyen bir oyun olduğu için bende 4 GB RAM var oyunu kampanyadan aldım desem oyunu oynayabilir miyim? Bide kodu nasıl alıcam kartı 2 ay önce aldım sorun olur mu?

Sistem özelliklerim:

• FX 6300
  • 4 GB RAM
  • ASUS M5A97 R 2.0
  • ASUS 650 Tİ BOOST 2 GB GDDR5
  • XIGMATEK PURE 382 ASGARD 500W

Kardeş Watch_Dogs kampanyası 29 nisanda başladı. Sen kartı 9 martta almışsın. Sana Watch_Dogs falan vermezler. Boşuna heveslenme. 4 GB RAM in kaldıracağını düşünüyorum. Oyunu kendin alman lazım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı