Watch Dogs Korsana Çıktı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kötü yanları kadar güzel tarafları var tabii DLC işi kakasını çıkarmış işin ATM hack için DLC alman lazım. Ubisoft oyunları bir yılda 30 liranın altına düşüyor sabredin.
Oyun geliştiricileri ilk E3 ile göz boyama hedefindeler, sonra geliştiriyoruz derler, ertelemeler olur vs.
E3 2013'te gösterilen videolar ile şimdiki sürümlerine bakın.

Nasıl yani? Biz oyunda başkalarının banka hesabını çalıp istediğimiz gibi DLC'siz bir şekilde parayı alamayacak mıyız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben araba sürüşlerini pek beğenmedim çok hızlı ve çok çabuk dönüyor. Sleeping Dogs gibi dönüşleri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence DLC ile bu sorunları giderirler. @mevsres Diğer hacklar görev yapınca açılıyor galiba. Görevine göre hack açılıyor yani.(Emin değilim ama böyle olması lazım.)

EA böyle bir oyun yapsa varya en iyisini yapar. Çünkü grafik motoru desen adamlarda var, Frostbite 3. Araba dinamikleri desen zaten Need for Speed serisini onlar yapıyor bana göre Need for Speed serisinden daha iyi dinamiklere sahip bir yarış oyunu yok, yani arabaları falan iyi yaparlar, NFS serisini zaten açık dünya yapıyorlar. Bir 5 sene uğraşıp GTA tarzında bir oyun yapsalar GTA 5'i geçerler.

EA böyle bir oyun yapsa varya en iyisini yapar. Çünkü grafik motoru desen adamlarda var, Frostbite 3. Araba dinamikleri desen zaten Need for Speed serisini onlar yapıyor bana göre Need for Speed serisinden daha iyi dinamiklere sahip bir yarış oyunu yok, yani arabaları falan iyi yaparlar, NFS serisini zaten açık dünya yapıyorlar. Bir 5 sene uğraşıp GTA tarzında bir oyun yapsalar GTA 5'i geçerler.
Onların amacı kısa yoldan para kazanmak.

Ubisoft Splinter Cell: Blacklist'teki benim kötü bulduğum cover olayını bu oyuna da taşımış. Benden bir eksi aldın Watch Dogs.

Neyini beğenmediniz? Ne güzel cover sistemi yapmış adamlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı