Watch Dogs Korsana Çıktı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Berke Kan

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Watch Dogs bugün itibari ile PS3 ve Xbox 360 için korsan olarak çıktı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayarımı toplayınca ilk oynayacağım oyun.

Arada bazı yerleri izledim. Çok keyifli olacağa benziyor. Spoiler yemeyeyim diye başlarını izlemedim. Belki de hikayeyi anlatıyordu.

PC'ye çıksa da alıp oynasak, bu sene alacağım bir kaç tane oyun var.

Ancak Watch Dogs beni hayal kırıklığına uğrattı, birincisi grafikler tam olarak ilk videodaki gibi grafikler yok, ikincisi ve daha da önemlisi ise harita büyüklüğü. Ubisoft dedi ki GTA 5'in haritasına büyük mü diyorsunuz siz bir de 27 Mayıs'da Watch Dogs'un haritasına bakın, ancak oyunun haritası GTA 5'in haritasından kat kat daha küçükmüş.

Zaten anlamalıydık, GTA 5'i geliştirmek 5 seneden fazla sürdü, Watch Dogs oyunu ise çabucak Ubisoft tarafından geliştirildi GTA 5'i nasıl geçebilirdi ki?

Hiç bir şey bilmiyorsun oyun hakkında. Ubisoft, oyunun haritasının büyüklüğüne söz söylemedi. Haritanın yoğunluğu hakkında bir şeyler söyledi. Oyunun yapım süreci ise GTA 5 gibi 4-5 sene sürdü. Biraz takip etseydin bunları bilirdin.

Haritanın ne yoğunluğu var allah aşkına, oyundaki araç sayısı belli Hack sayısı belli.

Videolarını izlediğim kadarıyla oyunda sadece birkaç tane Hack gördüm bunlardan biri trafik ışıkları, diğeri yerdeki kanalizasyon kapağını patlatma, diğeri şehrin ışıklarını söndürme ve birkaç tane daha.

GTA 5'deki gibi en azından bir araç Customization'u veya silah Customization'u olsa iyi olurdu.

Tabi ben videolardan gördüğüm kadarını söylüyorum, oyun çıksın oynayayım o zaman görürüm tam olarak.

Ben çok istiyordum bu oyunun GTA 5'i geçmesini, ama sanmıyorum. İyice batırdılar sonlara doğru.

Daha oynamadan kesin konuşmamak lazım. 4 gün kaldı. Grafikler nasıl düştü ben anlamadım hala daha. :confused:

Grafikleri pek takmayın kafanıza derim. Şimdiki grafikleri bile zor bulursunuz. Bir The Division var öyle grafik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı