Watch Dogs Legion açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Deadshot87

Hectopat
Merhabalar. Ben Watch Dogs Legion oyununu Epic Games'ten aldım fakat bildiğiniz üzere Ubisoft Connect üzerinden oyunu açıyorsunuz. Ben oyunu bir haftadır hiçbir sorun yaşamadan gayet oynuyordum fakat bugün Ubisoft Connect'ten Play'e bastığımda oyun açılmadı ve hala da açılmıyor. Yükleniyor gibi oluyor oyun logosu ekrana geliyor sonra kalıyor öyle masaüstünde. Hiçbir hata mesajı da vermiyor. Ubisoft Support'a bağlanayım dedim ama sağ olsunlar kapalı her zamanki gibi destek hatları. Sorunu bilen biri çözüm bulabilir mi acaba? Oyunu tekrar silip yüklemek istemiyorum bayağı bir ilerledim çünkü oyunda. (Ek not: Oyunun Online kısmı olduğu için anti-cheat gibi bir yazılımı da indiriyor. BM mi ne öyle bir şey tam hatırlayamadım. Acaba onla ilgili bir sorun olabilir mi? )

Ubisof bazen çöküyor.

Umarım dediğiniz gibi çıkar. Çünkü oyun çok keyifli çok eğleniyordum. Bayağı da bir ilerleme kaydettim. Cloud Save özelliğini de ayarlardan kapatmıştım o yüzden silersem kayıtlar da gidecek. Yarın tekrar bir deneyeyim bakalım. Güncellerim konuyu.
Tamamdır şimdi denedim açıldı. Dediğiniz gibi Ubisoft'tan kaynaklanan bir sorunmuş. Teşekkür ederim cevap için iyi akşamlar :) ( Benzer sorunu yaşayanlar için iki önerim var. Öncelikle PC'yi yeniden başlatın, Ubisoft Connect'i silip kurun ve en son olarak oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın. Her ne kadar bendeki sorun Ubisoft kaynaklı olduysa da bu tip sorunların çözümü bazen bunlarda olabiliyor yardımcı olmak açısından yazmak istedim. )

Son düzenleme:

Geri
Yukarı