Watch Dogs Legion Gold vs standart sürüm

Vanga28

Centipat
Daha fazla  
Bu DLC kısmı kafamı karıştırıyor DLC fiyatlarına direkt oyun alınabiliyor. Ama alınıcakta oyun kalmadı gibi.

Kütüphanem.
AC Valhalla standart.
AC Origins standart.
AC odyseey + atlantis.
AC Black Flag standart.
AC Unity standart.
Far Cry 6 standart.
Gr windlands standart.
The Division 2 standart.
Watch Dogs 2 standar.

Watch Dogs Legion Gold veya standart fark eder mi kararsız kaldım.

Yanına da Assassin's Creed Valhalla: Dawn of ragnarök veya Origin DLC'si ekleyeceğim.

Watch Dogs Legion için kullanmak istiyorum kuponu eğer bir şey bulamazsam Epic'den Watch Dogs Legion ve Days Gone alacağım.

Legion'ın Gold sürümü gerçekten değiyor. Gold'u alınca ilk oyunun Complete Edition'ını veriyor. Ana hikayeye ilave kısım geliyor ve ayrıca yine ilk oyundaki karakterimiz olan Aiden Pearce ile oynayabiliyorsunuz.

Origins'in DLC'leri alınır ben beğenmiştim. Hatta direkt Deluxe almıştım diye hatırlıyorum, zira DLC'leri ana hikayeyi devam ettiriyor.

Eğer Epic bedava verirken almadıysanız AC Syndicate'i öneririm. Ana oyun varsa bile sırf Jack the Ripper hikayesi için season Pass alınır.

Valhalla'nın DLC'leri için ise çok iyi şeyler söylenmiyor hocam, oynamadığımdan bilemeyeceğim.

Yine de oyun bulamıyorum diyorsanız south park oyunlarına göz atabilirsiniz, genelde Steam indirimlerinde falan bile bu fiyattan satılmıyorlar.

Legion'ın Gold sürümü gerçekten değiyor. Gold'u alınca ilk oyunun Complete Edition'ını veriyor. Ana hikayeye ilave kısım geliyor ve ayrıca yine ilk oyundaki karakterimiz olan Aiden Pearce ile oynayabiliyorsunuz.

Origins'in DLC'leri alınır ben beğenmiştim. Hatta direkt Deluxe almıştım diye hatırlıyorum, zira DLC'leri ana hikayeyi devam ettiriyor.

Eğer Epic bedava verirken almadıysanız AC Syndicate'i öneririm. Ana oyun varsa bile sırf Jack the Ripper hikayesi için season Pass alınır.

Valhalla'nın DLC'leri için ise çok iyi şeyler söylenmiyor hocam, oynamadığımdan bilemeyeceğim.

Yine de oyun bulamıyorum diyorsanız south park oyunlarına göz atabilirsiniz, genelde Steam indirimlerinde falan bile bu fiyattan satılmıyorlar.
O zaman gold sürümü alayim. Watch dogs 1 önerirmisiniz onuda almayi düşünüyorum

hocam zaten yukarıda da yazdığım üzere zaten WD'yi gold olarak alırsanız ilk oyun complete edition olarak sizin oluyor. tekrar almanıza gerek olmayacak.

qwe.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı