Watch Dogs: Legion optimizasyon sorunu düzelebilir mi?

İşletim sistemi
Windows 10

THANATOS1397

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, geçtiğimiz hafta içerisinde Watch Dogs: Legion'ı satın aldım. Ancak maalesef hayal kırıklığına uğradım çünkü oyunda ciddi bir optimizasyon sorunu olduğu kanısındayım. Bu kanıya varmamın sebebi hem oyunu oynamış olan başka insanlarında aynı şikayette bulunması, hem de şu an kullandığım sistemim ile en yeni nesil oyunlarda dahi (AC Valhalla, Horizon Zero Dawn, RDR 2) hiçbir ciddi kare hızı sorunu yaşamamama karşın bu oyunda çok rahatsız edici bir kare hızı problemiyle karşılaşmam. Bu konuyu açmamın sebebi ise bu konuda bilgi veya deneyimi olanlardan acaba yakın veya uzak bir tarihte gelecek bir güncellemeyle bu durumun ortadan kalkıp kalkamayacağını merak ediyor olmam. Sizce bu sonradan düzeltilebilir bir durum mu? Yoksa umutsuz bir vaka ile mi karşı karşıyayız? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Malesef ama malesef Ubisoft oyunlarının hep bi optimizasyon sıkıntısı olur. Gelecek günceleme ile pek fazla düzeleceğini sanmıyorum ama belki olabilir. Tam emin değilim.
Sonradan düzeltirler de, oyunun düzeltilmesi gereken tek kısmı optimizasyonu değil. Watch Dogs Legion bir hataydı...
Haklsın. Oyunu sırf gunkata için oynayacağım. Bu arada profilini ne zaman görsem mutlu oluyorum.

Malesef ama malesef Ubisoft oyunlarının hep bi optimizasyon sıkıntısı olur. Gelecek günceleme ile pek fazla düzeleceğini sanmıyorum ama belki olabilir. Tam emin değilim.

Haklsın. Oyunu sırf gunkata için oynayacağım. Bu arada profilini ne zaman görsem mutlu oluyorum.
Ubisoft oyunlarının her zaman optimizasyon sorunu olması bilgisini doğru bulmuyorum. Mesela Assassin's Creed'in hiçbir oyununda kayda değer bir optimizasyon sorunu görmedim. Division serisinde de iyi iş çıkardılar.

Ubisoft oyunlarının her zaman optimizasyon sorunu olması bilgisini doğru bulmuyorum. Mesela Assassin's Creed'in hiçbir oyununda kayda değer bir optimizasyon sorunu görmedim. Division serisinde de iyi iş çıkardılar.
Şahsen ben Origins de yaşadım. Hiç bir oyunda optimizasyon sorunu yaşamama rağmen Ubisoft oyunlarında yaşamam canımı sıkıyor. Ama dediğiniz gibi bazı istisnalar var. Ama genelde %90 bir optimizasyon sorunu oluyor.
Şaka yapıyorsun herhalde. AC Origins ve Odyssey'e bakmanı öneririm. The Division 2 optimizasyon anlamında iyiydi. Düzeltmeleri çok zor, ama belki daha iyi seviyeye getirebilirler.
Haklısın. Bahsetiğin oyunlarda yaşadım. En çok Watch Dogs 2 de üzülmüştüm. Çok sevdiğim bir oyundu.

Yeni konular

Geri
Yukarı