Watch Dogs Legion vs Assassin's Creed Valhalla

Siz olsanız hangisini alırdınız?

• Oy verenlerin toplamı
    46
İndirimlerde Epic Games kuponu ile birlikte AC serisinin son iki oyununu 20 TL'ye oynayabiliyorsunuz. Origins ve Odyssey oynamadan Valhalla'ya geçerseniz beğenmeyebilirsiniz. Seri bayağı bir değişti. Ben illa birini alacaksanız Valhalla'yı öneririm. Çok güzel bir oyun olacağını düşünüyorum. Grafikleri yeter. Watch Dogs serisini çok sevmedim ben. Far Cry 3'ü oynama şansı buldum onu da beğenmedim pek. AC serisinin oyunları size paranızın hakkını daha çok verecektir. Son iki AC oyunundan gördüğümüz üzere DLC'ler çok önemli. Bu yüzden DLC'ler ile birlikte almanızı öneririm. İmkân varsa son iki oyunu da deneyimleyin. Son tercih videolarını izleyebilirsiniz. Origins, Odyssey'in bir alt segmenti de olsa güzel oyundur. Odyssey benim için bir şaheserdir. Her ikisini, özellikle Odyssey'i, şiddetle tavsiye ederim. Üzerine de Valhalla yakışacaktır.

S. A. Arkadaşlar konuda da belirttiğim gibir 2 oyun serisi arasında kalmış bulunmaktayım.

Assassin's Creed serisinden: Assassin's Creed IV: Black Flag.

Watch Dogs serisinden: Watch Dogs 2 oyununu oynadım. İki oyun serisini de birbirinden çok seviyorum. Sizce hangisini almalıyım? Fiyatları aynı.

Ek olarak Far Cry.

Yeni Watch Dogs'un incelemeleri yayınlanıyor, oradan bakabilirsiniz. İncelemeler karışık
AC: Valhalla Aynı hissediriyor diyorlar.
Far Cry 6'dan hala daha oynanış bile görmedik ama sırf şehir içi çatışmalar olduğu için almayı düşünüyorum ama çok da beklentim yok.

Ekstra bilgi: Eğer Uplay hesabınızda 100 Uplay puanı varsa, onu kullanıp %20 indirimle alabilirsiniz, sanırsam 215 TL'ye geliyor(Uplay Launcher Üzerinden)

Yeni Watch Dogs'un incelemeleri yayınlanıyor, oradan bakabilirsiniz. İncelemeler karışık
AC: Valhalla Aynı hissediriyor diyorlar.
Far Cry 6'dan hala daha oynanış bile görmedik ama sırf şehir içi çatışmalar olduğu için almayı düşünüyorum ama çok da beklentim yok.

Ekstra bilgi: Eğer Uplay hesabınızda 100 Uplay puanı varsa, onu kullanıp %20 indirimle alabilirsiniz, sanırsam 215 TL'ye geliyor
Maalesef 45 Uplay puanım var.

@Vulture hocama katılıyorum ben. Origins ile birlikte AC serisi çok değişti ve özellikle Odyssey'i çok sevdim ben. Ben sizin yerinizde olsam önce Origins sonra Odyssey sonra Valhalla oynarım. Yine de üçünden birini seçmek gerekirse Valhalla'yı seçerdim. Tabii diğer oyunlar da çok güzel ve oynanması gereken oyunlar arasında.

İndirimlerde Epic Games kuponu ile birlikte AC serisinin son iki oyununu 20 TL'ye oynayabiliyorsunuz. Origins ve Odyssey oynamadan Valhalla'ya geçerseniz beğenmeyebilirsiniz. Seri bayağı bir değişti. Ben illa birini alacaksanız Valhalla'yı öneririm. Çok güzel bir oyun olacağını düşünüyorum. Grafikleri yeter. Watch Dogs serisini çok sevmedim ben. Far Cry 3'ü oynama şansı buldum onu da beğenmedim pek. AC serisinin oyunları size paranızın hakkını daha çok verecektir. Son iki AC oyunundan gördüğümüz üzere DLC'ler çok önemli. Bu yüzden DLC'ler ile birlikte almanızı öneririm. İmkân varsa son iki oyunu da deneyimleyin. Son tercih videolarını izleyebilirsiniz. Origins, Odyssey'in bir alt segmenti de olsa güzel oyundur. Odyssey benim için bir şaheserdir. Her ikisini, özellikle Odyssey'i, şiddetle tavsiye ederim. Üzerine de Valhalla yakışacaktır.
Şuanda da alınıyormu?
Birde world war z önerirmisiniz?

Son düzenleme:
Şuanda da alınıyormu?
Birde world war z önerirmisiniz?
Şu an bildiğim kadarıyla Odyssey ve Origins indirimde değil. Rocket League verildiği gün indirimdeydi. Önce Valhalla da alabilirsiniz. Almanız önemli değil. Yeter ki diğer oyunlarına da göz gezdirin. O oyunlarla seri çok değişti. Olay Hidden Blade'den çok saptı. Aslında buna oyuncular sebep oldu. Baktığımız zaman Origins'e kadar her oyun birbirine çok benziyordu. Black Flag'teki gibi bir oyun beklemeniz yanlış olur. O yüzden Odyssey ve Origins önerdim. Onlar indirime gelene kadar Valhalla çıkmış olur zaten. O yüzden indirim beklerken önce Origins ve Odyssey'in videolarına göz gezdirin. Aslında bakmanıza bile gerek yok. Özellikle Odyssey muhteşem bir oyun. Oyun zevki olan herkesin beğeneceği bir oyundur. Valhalla'ya standart sürüm için 250 TL verilir mi bilmem, ona oyun tamamen çıktıktan sonra karar vermek lazım. Ben veririm diyorsanız alın Valhalla'yı. Odyssey ve Origins'te videolara bakın, beğenirseniz indirimde kaçırmayın. Not olarak düşeyim. Odyssey'i mayıs ayında 28 TL'ye aldım. Geçtiğimiz ay Season Pass ile tamamladım. 50TL gibi bir fiyata hallettim ancak 2 kuponumu da vermiş oldum. Origins'i de 21 TL'ye full olarak alabildim haziran ayında. Origins'i doya doya 76 saat oynadım. Odyssey'i doymadan 104 saat oynadım. Hatta gideyim de biraz daha oynayayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı