Watch Dogs orijinali çıkmadan korsanı mı çıktı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İyi forumlar. Özellikle Facebook'ta görüyorum. Herkes oyunun korsan linkini paylaşıyor. Bir çok sitede de var Watch Dogs. Oyunun daha orijinali bile çıkmadan böyle bir şeyin olması mümkün mü? Sizce bu dosyalar gerçek mi yoksa GTA V'in PC'ye çıkmadan önce paylaşılan fake dosyaları gibi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün bende gördüm böyle şeyler. Orijinal çıkmadan korsan mı çıkarmış yahu? O zaman önce korsan çıksın orjinali daha ucuz olur. :)

10320446_246495492206284_3071402077116986563_n.jpg

Bir de bunu gördüm. Umarım gerçek değildir. Görünce şok oldum. Gerçek mi bu? Saçmalığa bakar mısınız? GT630 4gblık modelleri 10fps ultrada oynayabilecek ama 2gb GTX770 oynayamayacak mı? Görünüşe bakılırsa donanım düşmanı bu oyun. Umarım gerçek değildir.

Büyük ihtimalle uydurmaca.

Gerçek olabilir. Çünki razor1911'de oyun çıkmadan 5 gün öncesinden torrentini çıkarmışlığı var.

Gta 5'de daha orjinal çıkmadan bir hafta önce konsollar için korsan çıkmıştı. Nasıl oluyor'da şirketlerden sızdırıyolar oyunları anlamıyorum.

Bazı oyun kanallarına ya da sitelerine önceden verilir bu tür oyunlar. İncelemelerde çekilen fotoğraflar yayınlanır. Bahsettiğin o fotoğrafı da daha dün gördüm. GTX 770 ile yine Ultrada oynanır diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet oyunun korsanı çıktı. Birçok torrent sitesinde bulunuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı