Watch Dogs Virüs Kesinleşti

MertDemir

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
DonanımMeraklısı
Technopat'ın ardından bazı sitelerde bu haberi paylaştı. Az kalsın ben de kurbanlardan biri oluyordum. Virüs Skidrow'a ait.
Watch Dogs’da virüs alarmı
Açıkcası Reloaded'dan beklerdim ama Skidrowdan beklemezdim :D Kısacası bu oyunu korsan indirenler çok dikkat etmeliler. Bazı Sitelerde var güncel haberleri yazacam ama önce bir format atam bitcoin ya da winlogin gözükmüyor görev yöneticisinde ama gene korkuyorum. Full Steam Playstore indirimlerini bekleyecem. Artık o zamana kadar War Z (İnfestation Survivor Stories) oynayacam :D

Burada da Steam006 da virüs bulundu diyor. Çok garip Technopat takip etmeye devam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tür çok rehabete uğrayan oyunlar trafikten dolayı çok düşük hızda inerler. Bu yüzden başka kullanıcılar da aynı dosyaları başkaları da indirsin diye yüklüyorlar. İçine ek dosyalar doldurmuş olabilirler.

Konuya moderatörler saldırmış :D Her neyse şu ana kadar hiç torrent kullanmadım. Korsan oyun kullanmadım mı? Az da olsa kullandım. Ama torrent kullanmadım. Şimdi bunu neden yazdım, niçin yazdım nasıl yazdım? Bunu izaha gerek yok, gördünüz geldim ve yazdım. Ama yazmamış ta olabilirim. Yazmışsam yazmışımdır, yazmamışsam yazmamışımdır. Görünen köy uzakta değildir! Yazdık ta sonradan yazmadık mı dedik? Bunlar bir takım uydurma laflardır. Sahi ya ben şimdi bu torrent kullanmadığımı neden yazdım? Kim yazdırttı beni bu konuya!

Ve de şunu unutmayın ata sözüdür, yorumlarınız birike birike, dağdan kestim kereste...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunun virüslü olma sebebi, oyunun korsan korumasını kıran gruplar değildir.
Kırılan oyunu torrent gibi ağlara eken, seed eden kişilerdir.
Bu yüzden seeder'ın kim olduğuna bakarak indirmekte fayda var.
Grupların amacı virüs bulaştırmaktan öte kendilerini tatmin etmektir.
Kırılan oyunlara sonradan hangi ekiciler ne ekler orasını bilemeyiz.

Kimi ekicilerin bir geçmişi vardır, güvenlidir. Kimileri ise yenidir ve daha ilk paylaşımdan sabıkalı çıkar.
Çok sık rastlanmasa da her halükarda bir tehdit vardır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı