Watch Dogs Yorum ve Görüşlerim

Görüşlerime katılıyor musunuz ?

• Oy verenlerin toplamı
    9
Arkadaşlar oyundaki yan görevlerin zevki bam başka, GTA 5'deki gibi saçma sapan yan görevler yok. Asker dolusu bir üssü ele geçirme gibi çok zevkli yan görevler var, ben şimdilik sadece yan görevleri bitiriyorum.

Bir de oyunda Dad Boy 17 bölümündeki sinematik sahneye koptum, sen Dad Boy 17 misin diye yanlış bir kişiye soruyor adamın tepkisi çok komik. :D

7:58

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle komik sinematik sahneler de var, bu arada oyunun sinematik sahneleri çok gerçekçi film gibi adeta.

O sahne gerçekten iyiydi, gülmedim ama iyiydi :D Gta'nın zaten tek eksiği saçma sapan yan görevleri.

Arkadaşlar oyundaki yan görevlerin zevki bam başka, GTA 5'deki gibi saçma sapan yan görevler yok. Asker dolusu bir üssü ele geçirme gibi çok zevkli yan görevler var, ben şimdilik sadece yan görevleri bitiriyorum.

Bir de oyunda Dad Boy 17 bölümündeki sinematik sahneye koptum, sen Dad Boy 17 misin diye yanlış bir kişiye soruyor adamın tepkisi çok komik. :D

7:58

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle komik sinematik sahneler de var, bu arada oyunun sinematik sahneleri çok gerçekçi film gibi adeta.

Hocam net bir karar verin bence. Görüşleriniz değişiyor, kötü eleştirmek için bence erken davrandınız.

Tırt oyun Watch Dogs | Technopat Sosyal

Oyunu hafta sonu aldım daha bitiremedim. Oyun genel olarak iyi bazen ise kötü. E3 Trailer'daki kadar iyi bir oyun olsaydı keşke. GTA v noktasına gelirsek kenarından, köşesinden yakalar. Ama yarışamaz. GTA ile bütünleşmiş insanlarız biz. Grafik olarak ise sabahta güzel ancak akşam o hackerlik atmosferini insan daha bir kanında, damarında hissediyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı