Watch Dogs'u İndirmeli Miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
arkadaşlar Watch Dogs indirmeli miyim ?

Bence korsan felan alma ben önceden korsan oynuyordum hiçbir zevki yokmuş.Boşuna beklemiş olursun orijinal al. TTnet'li isen Playstore'den alabilirsin. Orijinali her zaman iyidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence korsan felan alma ben önceden korsan oynuyordum hiçbir zevki yokmuş.Boşuna beklemiş olursun orjinal al. Ttnet'li isen Playstore'den alabirsin.Orjinali her zaman iyidir.

Haklısın da para yok ki. :D

Haklısın da para yok ki . :D

Kardeş zaten korsan oyun oynuyaların nerdeyse hepsi fakir bende fakirim fakir demiyelim birbirimize parayı nereye yatırcagımızı bilmiyoruz.Gayret et biriktir. Önce oyun iyice icine sinsin daha sonra para biriktir. Örnek ben bf4 çok istiyordum. Okulda yemek yemedim.Evde kahvaltı yaptım aldım 150 tlye şimdi ban yedim tekrar alıcam çünkü oyunu sevdim o yüzden.Orjinal her bakımdan daha iyidir.

Kardeş zaten korsan oyun oynuyaların nerdeyse hepsi fakir bende fakirim fakir demiyelim birbirimize parayı nereye yatırcagımızı bilmiyoruz.Gayret et biriktir. Önce oyun iyice icine sinsin daha sonra para biriktir örnek ben bf4 çok istiyordum yemedim okulad yemek evde kahvaltı yaptım aldım 150 tlye şimdi ban yedim tekrar alıcam çünkü oyunu sevdim o yüzden.Orjinal her bakımdan daha iyidir.
BAN neden yediniz ? Oyunu seven insan hack mi açar :D

BAN neden yediniz ? Oyunu seven insan hack mi açar :D

Hileyi ben açmadıgım için sorun yok içim rahat :) Abim olucak düşman açmış habersiz.Bende pbye hile kullanmadım diye ticket atıyodum neyseki sonra itiraf etti.Şimdi tekrar alıcam :)

Konu fazla uzamış.
Korsan indireceksen şimdi indirme. 1 ay kadar sabret. Oyunun patchli sürümleri çıksın ondan sonra indir. En azından sorun varsa korsan olduğu için oyundan nefret etmene sebep olabilir. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı