Watch Dogs'un "Ultra" gereksinimleri belli oldu!

'' Watch Dogs'u minimum ve tavsiye edilen ayarlarda oynamak için nasıl bir sistem sahibi olmamız gerektiğini zaten geçtiğimiz haftalarda öğrenmiştik. Şimdiyse nihayet oyunu tüm ayarları kökleyerek oynatabilmek için nasıl bir canavara sahip olmamız gerektiği ortaya çıktı! Açıkçası yeni nesil grafikleri sonuna kadar sömüren ilk oyunlardan birisi olduğu için yeni neslin bilgisayarımıza bindireceği yükü de göstermesi açısından bu gereksinimler oldukça önemli.

Oyunu Yaratıcı Yönetmeni Jonathan Morin'e göre full ayarlarda Watch Dogs oynamak için ihtiyaç duyacağımız sistem özellikleri şöyle:

-Intel Core i7-4770K
-GeForce 780
-8 GB RAM
-25 GB Harddisk alanı

Ayrıca yine Morin'in söylediğine göre son çıkan Watch Dogs videosu da Intel Core i7-3930K ve GeForce Titan takılı bir bilgisayarda kaydedilmiş. ''

Kaynak; Watch Dogs'un Ultra gereksinimleri de belli oldu! - Watch Dogs - Merlin'in Kazanı

Fazla söz gerek yok sanırım... :)

Yahu, amaçları size yeni PC parçaları aldırtmak veya konsola yönlendirmek. CoD Ghosts'ta da aynı olay oldu. Sistemi iyi olanlar yüksek ayarlarda oynarlar bunu bak benden söylemesi.

Yahu, amaçları size yeni PC parçaları aldırtmak veya konsola yönlendirmek. CoD Ghosts'ta da aynı olay oldu. Sistemi iyi olanlar yüksek ayarlarda oynarlar bunu bak benden söylemesi.

Bence de abartılıyor. 760 çok rahat ultrada oynatır.

Bu sistemle hangi ayarlarda oynarım?

i5 3470
GTX 760
6 GB RAM (800 mhz)

Ben GTX 760 ve 8350 işlemci 8 GB 1866 MHZ GSkill Ramle FULL HD 1920X1080 çözünürlükte hangi ayarlarda oynayabilirim?

İkinize de gelsin bu cevap. Medium ayarlarda MSAA 2x, Anti Analysing 8, gibi değerlerde 35+ gidersiniz. Ama çok ümitlenmeyin, oyunun optimize durumunu bilmiyoruz.

İkinize de gelsin bu cevap. Medium ayarlarda MSAA 2x, Anti Analysing 8, gibi değerlerde 35+ gidersiniz. Ama çok ümitlenmeyin, oyunun optimize durumunu bilmiyoruz.
Hocam benim en az HİGH'ta akıcı oynamam lazım bu oyunu. Olamadı burdan herkeze sesleniyorum. 4-5 aylık üstündeki tozlar hariç temiz GTX 760 satılıktır.

Hocam benim en az HİGH'ta akıcı oynamam lazım bu oyunu. Olamadı burdan herkeze sesleniyorum. 4-5 aylık üstündeki tozlar hariç temiz GTX 760 satılıktır.

Bunlar tahminler. Tahminlere göre karar verip, yanlış bir şey yapmayın. GTX 760 gayet güzel bir kart. Dediğim gibi tahminlere göre hemen korku oluşmasın içinizde. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı