WattMan hatası sonrası driver yok oluyor

HalisOzer2

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba,
AMD RX6700 ekran kartına sahibim, W11 geçtikten sonra 3-4 günde bir WattMan hatası alıyorum. Çoğunda driver silinmiyor fakat bazen Radeon Software siliniyor, tekrardan kurulum yapıyorum. Fakat şu an yapmak istediğimde bu hatayı alıyorum, nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_37.png
    Screenshot_37.png
    697,8 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleyen: Moderatör:
AMD RX6700 XT kullanıcısıyım ben windows 11 sürümünü performans olarak iyi bulmadığım için windows 10'a geri döndüm.
Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Sistem > Gelişmiş Sistem Ayarları > Donanım > Aygıt Yükleme Ayarları kısmına girin ve HAYIR seçeneğini işaretleyerek windowsun driver güncelleme isteğini kapatın ve amd'nin son sürüm driverini indirip kurun.

Ayrıca wattman hatasını sık alıyorsanız.

Denetim Masası\Donanım ve Ses\Güç Seçenekleri

kısmından Güç düğmelerinin ne yapacağını seçin sekmesi altında bulunan,
Hızlı başlatmayı aç kısmındaki tiki kaldırın.

AMD RX6700 XT kullanıcısıyım ben Windows 11 sürümünü performans olarak iyi bulmadığım için Windows 10'a geri döndüm.
Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Sistem > gelişmiş sistem ayarları > donanım > aygıt yükleme ayarları kısmına girin ve hayır seçeneğini işaretleyerek Windows'un driver güncelleme isteğini kapatın ve AMD'nin son sürüm driverini indirip kurun.

Ayrıca WattMan hatasını sık alıyorsanız.

Denetim Masası\Donanım ve Ses\Güç seçenekleri.

Kısmından güç düğmelerinin ne yapacağını seçin sekmesi altında bulunan,
Hızlı başlatmayı aç kısmındaki tiki kaldırın.

W11'den Windows 10'a geçerken format atılması zorunlu mudur? W11'den pek memnun değilim.

W11'den Windows 10'a geçerken format atılması zorunlu mudur? W11'den pek memnun değilim.
W10 üzerine W11 upgrade işlemi yaptıysanız W10 sürümüne tekrar geri dönebilirsiniz. Tabi ne kadar sağlıklı çalışır orası tartışılır ama doğrudan w11 kurduysanız format atarak w10 a dönmeniz gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı