WattMan hatası

thErenSK0

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 2 ay önce aldım bu sistemi şimdiye kadar elektrik kesintileri hariç hiç WattMan hatası almamıştım.
Bugün az önce BlueStacks'ı açtım yükleme ekranı doldu tam WhatsApp açılıyordu ki ekran dondu 3-4 saniyeliğine, BlueStacks kapandı ve WattMan hatası verdi. Bu aralar elektrikte biraz sıkıntı var arada lamba böyle milisaniyelik gidip geliyor kar yağışı başladığından beri.
Sizce ciddi bir şey var mıdır? Korkmalı mıyım?

Hocam, korkacak bir durum yok. Fakat voltaj dengesizliği iyi bir şey değil. PSU iyi bile olsa bir yere kadar. Bağlı olduğunuz yere durumu bildirin. Wattman hatası devam ederse, DDU ile sürücüyü kaldırıp tekrar yükleyip deneyin.

Şu anlık korkacak bir şey yok lakin bu durum sürekli tekrarlanırsa çözüm aramaya başlayabilirsin. AMD kartı olup da bu hatayı hiç almayan yoktur sanırım.

İnşallah olmaz çok korkuyorum :(
Hocam, korkacak bir durum yok. Fakat voltaj dengesizliği iyi bir şey değil. PSU iyi bile olsa bir yere kadar. Bağlı olduğunuz yere durumu bildirin. WattMan hatası devam ederse, DDU ile sürücüyü kaldırıp tekrar yükleyip deneyin.

Şimdiye kadar 20.8.3 kullanıyordum bu hafta 20.9.1'e geçtim kaç gündür hata falan almadım ama bununla bir alakası olabilir mi?

Şu anlık korkacak bir şey yok lakin bu durum sürekli tekrarlanırsa çözüm aramaya başlayabilirsin. AMD kartı olup da bu hatayı hiç almayan yoktur sanırım.
Bu hatanın adam gibi bir çözümü de yok dostum.
Bu hata oluyorsa korkacaksın.
Sürücüleri kaldırıp yüklemeyi deneyin.
MSI Afterburnerdan 100MHz geri çekin Core ve Memory Clocku.
Yapacağınız çok bir şey de yok.

Bu hatanın adam gibi bir çözümü de yok dostum.
Bu hata oluyorsa korkacaksın.
Sürücüleri kaldırıp yüklemeyi deneyin.
MSI Afterburner'dan 100MHz geri çekin Core ve Memory clocku.
Yapacağınız çok bir şey de yok.

Off off en korktuğum şey başıma geldi şu anda çok üzgünüm.

Üzülme dostum.
Ben de arada sırada alıyorum. Artık alıştım 2 senedir olduğu için :D.
Kafasına göre veriyor işte.

Aslında çok saçma bir hata anladığım kadarıyla beklenmedik bir durum olduğunda kartı sıfırlamaya yarıyor bu durum.
Bunu kapatabilmelisiniz. Bırak yansın kartım kardeşim sanane ya kart benim kartım değil mi?
1-2 defa olsa sorun değil ama oyun oynamayacak hale gelirse çok üzülürüm.
Çok geç ulaştım erken kaybetmek istemiyorum 2 aylık henüz :(

Aslında çok saçma bir hata anladığım kadarıyla beklenmedik bir durum olduğunda kartı sıfırlamaya yarıyor bu durum.
Bunu kapatabilmelisiniz. bırak yansın kartım kardeşim sanane ya kart benim kartım değil mi?
Wattman hatası nedir? | Technopat Sosyal
Konuyu okuyun. Dedikleri gibi:
Ekran kartının hızını ayarlayamaması sonucunda oluşan yazılımsal bir problem. Oyunların, uygulamaların aniden kapanmasına, hatta bilgisayarın kapanmasına neden olmaktadır.
Kesin çözümü yok.

Geri
Yukarı