WC365 vs CCLeaner

CCleaner Free sürümünü kullandım bir süre sonra hoşuma gitti ve Pro sürümünü satın aldım arka planda çalışıyor görevini iyi yapıyor kendini hiç belli etmeden bilgisayarı hızlandırıyor.
İkisi de değil çünkü Kayıt Defterini düzelticeğim diye Windows'u bozuyor.
Öyle olsaydı şu an bu gibi firmalar ve şirketler ayakta olmazdı sorun sizde olabilir programlara çamur atmayın.

İkisi de aynı nane. Windows'un böyle yazılımlara ihtiyacı yok. Bu programlar Windows'un çalışma mantığına ters işliyorlar. Siz hızlandırdığını zannediyorsunuz ama hızlandırma falan yaptığı yok bu programların. Yaptıkları işi zaten Windows 10'un Ayarlar uygulamasından da yapabiliyorsunuz. Kayıt defteri ayarlarını bozmalarından bahsetmiyorum bile. Kullanmayın, kullandırtmayın!

İkisi de aynı nane. Windows'un böyle yazılımlara ihtiyacı yok. Bu programlar Windows'un çalışma mantığına ters işliyorlar. Siz hızlandırdığını zannediyorsunuz ama hızlandırma falan yaptığı yok bu programların. Yaptıkları işi zaten Windows 10'un Ayarlar uygulamasından da yapabiliyorsunuz. Kayıt defteri ayarlarını bozmalarından bahsetmiyorum bile. Kullanmayın, kullandırtmayın!
Böyle bir durum olsaydı şu an bu şirketler ayakta kalmazdı saçmalıyorsunuz sorun tamamen kendi sisteminizden kaynaklı kaç yıl CCleaner kullandım hatta Pro sürümünü bile satın aldım gayet memnunum.

@AlayınaGider Bu şirketler ayakta kalmazdı? Küçük bir şirket zaten. Ayakta kalsa ne kalmasa ne? Siz sisteminize zarar vermeye devam edin. Ama ben kimsenin bu leş yazılımlar ile sistemlerine zarar vermesine müsaade etmeyeceğim. Microsoft bile bu programın kullanılmaması için uyarıyor. Windows'u kullanmak için böyle saçma sapan programlara ihtiyacınız yok.
1617106917566.png

Bak Windows'un kendi temizleme aracıda var. Bu araç varken saçma sapan programlar ile kimsenin sistemine zarar vermesini istemiyorum. CCleaner ve benzeri her program sistemin canına okur! CCleaner özellikle el değiştirdikten sonra artık tamamen gereksiz ve güvensiz bir programa dönüştü. Microsoft bile PUA listesine aldı CCleaner'ı. Adamlar işletim sistemlerinde böyle gereksiz programların çalışmasını istemiyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Disk temizliği için Wise Disk Cleaner yeterlidir. Wise Care 365 gereksiz paketleri içinde barındırıyor.
Avast CCleaner aldıktan sonra sistem izleme gibi saçma ayarlar getirdi. Avast gibi veri ihlalleri açığa çıkmış ve yüzsüz gibi bahanelere sığınmış bir firmanın ürününü önermem.

@AlayınaGider Bu şirketler ayakta kalmazdı? Küçük bir şirket zaten. Ayakta kalsa ne kalmasa ne? Siz sisteminize zarar vermeye devam edin. Ama ben kimsenin bu leş yazılımlar ile sistemlerine zarar vermesine müsaade etmeyeceğim. Microsoft bile bu programın kullanılmaması için uyarıyor. Windows'u kullanmak için böyle saçma sapan programlara ihtiyacınız yok.
Eki Görüntüle 948759
Bak Windows'un kendi temizleme aracıda var. Bu araç varken saçma sapan programlar ile kimsenin sistemine zarar vermesini istemiyorum. CCleaner ve benzeri her program sistemin canına okur! CCleaner özellikle el değiştirdikten sonra artık tamamen gereksiz ve güvensiz bir programa dönüştü. Microsoft bile PUA listesine aldı CCleaner'ı. Adamlar işletim sistemlerinde böyle gereksiz programların çalışmasını istemiyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kullanıcıdan kullanıcıya değişir deyip konuyu kapatacağım sizin bilgisayarınız kötü etkiledi diye başkalarının bilgisayarını kötü etkileyeceğini söyleyip tartışmanız gerçekten hiç hoş değil ve üstüne küçük bir şirket zaten demenizde o şirketi küçük görmeniz doğru değil, bu insanlar saatlerini verip emek döküyorlar benim beğendiğim programın şirketini bir araştırın piriform gayet kendine haş programları var Recuva, defraggler ve Speccy gibi ve gayette emeklerinin karşılığını hak eden bir şirket siz isterseniz Windows kendine haş temizleme programını kullanabilirsiniz ama emek döken insanların şirketine "küçük" demeniz ve aşsağılamanız hiç hoş değil ve en komiği gülücük atıyorsunuz asıl ben size gülüyorum cidden yarın öbürgün korsan kullanmayın edebiyatı yapacaksınız cidden kişiliğinize ters durumları yapıyorsunuz çok gülünç neyse kaba şekilde durumu anladıysanız sizden özür dilerim ama benim fikrim bu saygı duyun çünkü arkadaşın konusunu bozmayalım.

Son düzenleme:
@AlayınaGider Ben size gerçekleri anlatmaya çalışıyorum. Siz inatla bana şu yazılım çöplüğünü savunuyorsunuz. Avast gibi kullanıcı verileri konusunda ihlal yapan bir firmayı savunacak değilim. Piriform'u Avast satın aldıktan sonra bitti o işler. Adamların emek falan verdiği yok yani. Tek amaçları sistemleri bozmak ve veri toplamak. Buna emek değil emek hırsızlığı denir. Bir sürü insanın sistemlerinde sorunlara yol açan bir programı savunmak saçmalıktan öteye gidemez. Veri toplamak, sistemi bozmak ne zamandan beri emek oldu söyleyin bakalım?

Yeni konular

Geri
Yukarı