WD 240 GB SN350 nasıldır?

Daha fazla  
Aldığım SSD (kimgston A2000 250GB) bozuk çıktı ve garantiye gönderdiğimizde stok olmadığını söylediler ve başlıkta yazdığım SSD'yi yollayacaklarını söylediler ve babam habersiz onaylamış bunu. SSD manyağı değilim bilgisayarım hızlı açılsın takılmasın yeter depolama alanı da sıkıntı değil sizce nasıl SSD kronik sorunu var mı?

A2000'den daha kötü bir model maalesef. Kronik sorunu yok sanırım ancak WD'nin en giriş seviyesi ürünü. Bilgisayar hızlı çalışır tabii, o konuda sıkıntı yok.

İki SSD yi de kullanan biri olarak açık ara Kingston. Amazondan dün uygun diye tekrar aldım.
Kingston 240GB - Amazon
Prime üyeliğin varsa PRIME100 kodunu dene 100 TL indirim alabilme ihtimalin var.

Düzenleme: Kusura bakma M2 den bahsetmişsin. Farketmeden yazdım. Ama belki lazım olan arkadaşlara yardımcı olur

A2000'den daha kötü bir model maalesef. Kronik sorunu yok sanırım ancak WD'nin en giriş seviyesi ürünü. Bilgisayar hızlı çalışır tabii, o konuda sıkıntı yok.
Aynen hocam ben de kontrol ettim A2000 daha iyi. İade talep etmek istemedi babam o zaman 400 lira iade ediliyor tarafımıza. Daha iyi bir SSD bulamazdım büyük ihtimal.

İki SSD yi de kullanan biri olarak açık ara Kingston. Amazondan dün uygun diye tekrar aldım.
Kingston 240GB - Amazon
Prime üyeliğin varsa PRIME100 kodunu dene 100 TL indirim alabilme ihtimalin var.
Benimki M2 modeliydi hocam.

Geri
Yukarı