WD 240 GB SSD M2 SATA Uyumlu mu?

Ponstaneforte

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Benim SSD bağlantı desteğim M2 SATA. Bu WD Green markalı SSD girişi farklı. Alsam uyumsuzluk olur mu?
2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunu tam olarak anlayamadım nasıl girişi farklı ? Anakartında M2 yuvası varsa uyumludur sorun olmaz.
Ama bu M2 değerleri SSD performansında anakartındaki m2 yuvasını boşuna işgal etme bence. Normal SSD al ilerde 970 Evo gibi okuma ve yazma hızları daha yüksek bir M2 alırsınç

Sorunu tam olarak anlayamadım nasıl girişi farklı ? Anakartında M2 yuvası varsa uyumludur sorun olmaz.
Ama bu M2 değerleri SSD performansında anakartındaki m2 yuvasını boşuna işgal etme bence. Normal SSD al ilerde 970 Evo gibi okuma ve yazma hızları daha yüksek bir M2 alırsınç
Yanlış bilgilendirme.
SATA M2 girişi olan yere NVMexpress SSD takamazsın (tabi kombo giriş değilse).
Ayrıca eğer boyut olarak M2 SATA girişiniz bu SSD’ye uygunsa alabilirsiniz tabi ki. Bu SSD hem B hem de M anahtara sahip olduğundan uzunluk olarak uyduğu takdirde bütün M2 SATA girişlerine uyar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı