WD Black NVMe mi SanDisk Ultra 3D NVMe mi?

Makaleler
1
Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 1 TB WD Black NVMe almaya karar vermiştim fakat kafamı karıştıran bir fikir geldi. Sizlerin de fikrini almak isterim.

* 1 TB WD Black NVMe 3470 MB / 3000 MB - 1300₺

Ya da;

* 1 TB SanDisk Ultra 3D NVMe 2400 MB / 1950 MB - 950₺ + 250 GB SanDisk Ultra 3D NVMe 2400 MB / 950 MB - 350₺ Toplam: 1300₺

2 SSD almak daha mantıklı gibi ama yine de bir görüş almak istedim.

Şu an sistemim SATA SSD içine ve tüm oyunlar HDD içine yüklü olduğu için hangisini alırsam alayım zaten çok büyük fark olacak. Bilgisayarı sadece oyun oynamak için kullanıyorum. Farklı marka SSD almayı düşünmüyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar. 1 TB WD Black NVMe almaya karar vermiştim fakat kafamı karıştıran bir fikir geldi. Sizlerin de fikrini almak isterim.

* 1 TB WD Black NVMe 3470 MB / 3000 MB - 1300₺

Ya da;

* 1 TB SanDisk Ultra 3D NVMe 2400 MB / 1950 MB - 950₺ + 250 GB SanDisk Ultra 3D NVMe 2400 MB / 950 MB - 350₺ Toplam: 1300₺

2 SSD almak daha mantıklı gibi ama yine de bir görüş almak istedim.

Şu an sistemim SATA SSD içine ve tüm oyunlar HDD içine yüklü olduğu için hangisini alırsam alayım zaten çok büyük fark olacak. Bilgisayarı sadece oyun oynamak için kullanıyorum. Farklı marka SSD almayı düşünmüyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Hocam sadece oyun oynuyorsanız size 2400 MB da 3470 MB da çok büyük bir fark getirmeyecektir. SanDisk alabilirsiniz ben de yazdığınız modelin 500 GB halini kullanıyorum yazdığı değerler ile birebir sıkıntısız. Bence 2. seçeneği tercih edin.

WD Black daha iyi tabii ki, birbirinin rakibi ürünler değiller. Sadece oyun oynayacaksanız NVMe SSD için fazla para vermenizi önermiyorum bu arada.
Bu iki model de işinizi fazlasıyla görür.

WD Black daha iyi tabii ki, birbirinin rakibi ürünler değiller. Sadece oyun oynayacaksanız NVMe SSD için fazla para vermenizi önermiyorum bu arada.
Bu iki model de işinizi fazlasıyla görür.
Hocam NVMe SanDisk ile arasındaki fiyat farkı SATA tercih etmeye değmeyecek kadar az bir meblağ.

Geri
Yukarı