WD Blue 2 TB 7200 RPM vs. Toshiba P300 7200 RPM

Phonix31

Centipat
Daha fazla  
WD Blue 2TB 7200 RPM vs. Toshiba P300 7200RPM 256 MB. İkisinde en performanslı olan sessiz olan hangisi? Bir de Toshiba'da high performans diye HDD var bir de desktop diye var. Hangisi daha iyi? Bir de Toshiba HDD'de CMR var değil mi?

WD Blue 2TB 7200 RPM vs. Toshiba P300 7200RPM 256 MB. İkisinde en performanslı olan sessiz olan hangisi? Bir de Toshiba'da high performans diye HDD var bir de desktop diye var. Hangisi daha iyi? Bir de Toshiba HDD'de cmr var değil mi?

P300 Toshiba 2 TB'lık HDD'im var ve gayet memnunum 1 yıl falan oldu alalı. Kötü bir disk değil.

İntenlrnette okuduydum WD 2 TB'lik te smr varmış smr nedir P300 de yokmuş herhalde. bide hızlı ve sessiz öneri HDD olabilir bütçe 1000 1200 arasi
Bence hiç takılınacak şeyler değil. Genelde Reddit olsun diğer forumlar olsun WD disklerin daha az arıza verdiğini görüyorum o kadar tercih edilmesine rağmen bir de. Hızları da fena değil.

P300 WD Blue'den daha hızlı bir HDD. Zaten daha üst seviye.

Bence hiç takılınacak şeyler değil. Genelde Reddit olsun diğer forumlar olsun WD disklerin daha az arıza verdiğini görüyorum o kadar tercih edilmesine rağmen bir de. Hızları da fena değil.

Yani şu an tek istediğim oyun oynayacağım için sadece sessiz ve performanslı olması P300 daha iyi anladığım kadarıyla peki kullanan varsa sesi nasıl cokmu rahatsız eder.

Yani şu an tek istediğim oyun oynayacağım için sadece sessiz ve performanslı olması P300 daha iyi anladığım kadarıyla peki kullanan varsa sesi nasıl cokmu rahatsız eder.

Aynı modeli kullandım. Rahatsız etmiyordu. Zaten fanlar ve kulaklık sesi baskılıyor.

Geri
Yukarı