WD Blue 500GB vs Seagate Barracuda 500GB

bybrown

Hectopat
Bilgisayarımda 256 GB'lık bir SSD takılı ve boşta 1 adet de SATA 3 portu var. Buraya bir adet HDD alıp takmak istiyorum. Aşağıdaki 2 ürünü bulabildim, 1 TB fazla geleceğini düşündüğüm için 500 GB almayı planlıyorum. Sizce aşağıdaki 2 üründen hangisi daha mantıklı? Önbellekleri arasında ciddi bir fark var. HDD'ye bazı programları ve oyunları kuracağım ancak yine de sık kullandığım şeyleri SSD'de tutmayı planlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben dün 1TB HDD bunu sipariş ettim.N11'e güvenmiyorsanız aynısı Amazon'da da 246TL.Amazon'da satın alımla ilgili problem yaşadığım için N11'den aldım.Hepsiburada'da niyeyse pahalı laptop diskleri.

Ben dün 1TB HDD bunu sipariş ettim.N11'e güvenmiyorsanız aynısı Amazon'da da 246TL.Amazon'da satın alımla ilgili problem yaşadığım için N11'den aldım.Hepsiburada'da niyeyse pahalı laptop diskleri.

Attığınız link açılmıyor ama Google'dan buldum. WD Black daha iyi diyorlar genelde bu ne kadar fark yaratır sizce? Performansı çok da kötü olsun istemiyorum.

İkiside değil bu:

- Toshiba P300 1 TB SATA 3 7200 RPM

Dipnot: Nanokatalog stok durumunu sorun yoksa 1 ay bile sürebilir gelmesi.

Bu hoşuma gitti aslında ama 7200RPM laptoplarda çok ses ve titreşim yapıyor diyorlar genelde. Başta 7200 bakıyordum ancak bu yorumlardan sonra 5400'e dönmüştüm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı