WD Blue SN570 600 TL'ye alınır mı?

memetyusuf

Hectopat
SSD veya HDD modeli
WD Blue SN570 WDS500G3B0C 500 GB M.2 NVMe SSD
Merhabalar, bir süredir laptopum için SSD almayı planlıyordum. Bugün araştırırken bu SSD'yi gördüm. Bu kadar ucuz olması beni şaşırttı. Sizce güvenilir midir?

İtopya indirimlerini bekleyin, genelde 400 lira falan oluyor.

Peki sizce güvenilir gibi mi hocam?
Kesinlikle alabilirsiniz. Bu m2 lerin tek kötü yanı hızına alışınca insan evdeki tüm bellekleri m2 ye çeviresi geliyor. Geçenlerde sandiskin m2 si için kampanya vardı. 741 tl ye 1 tb olanı. Onu alıp bir de harici kutu aldım. Taşınabilir m2 harddiskim oldu. Ufak ve hızlı.

Kesinlikle alabilirsiniz. Bu M.2'lerin tek kötü yanı hızına alışınca insan evdeki tüm bellekleri M.2'ye çeviresi geliyor. Geçenlerde SanDisk'in M.2'si için kampanya vardı. 741 TL'ye 1 TB olanı. Onu alıp bir de harici kutu aldım. Taşınabilir M.2 hard diskim oldu. Ufak ve hızlı.

Sağ olun hocam. Ama satıcı güvenilir mi, onu sormaya çalışıyordum.

Yanlış hatırlamıyorsam yukarıda attığınız SSD'nin aynısı geçenlerde İtopya'da 400 TL olmuştu fiyat ortalama bence.

Sağ olun.

Kesinlikle alabilirsiniz. Bu m2 lerin tek kötü yanı hızına alışınca insan evdeki tüm bellekleri m2 ye çeviresi geliyor. Geçenlerde sandiskin m2 si için kampanya vardı. 741 tl ye 1 tb olanı. Onu alıp bir de harici kutu aldım. Taşınabilir m2 harddiskim oldu. Ufak ve hızlı.
Kutu için link verirmisiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı